Dorota R. została zatrzymana przez policję. To trochę jak w dowcipie

Mea pulpa
Paweł Deląg zapuścił wąsy.

• TVP1 szykuje nowy serial „Leśniczówka”. Dwójka bohaterów, Jolanta Fraszyńska i Marek Bukowski, przeprowadza się z miasta do leśniczówki. Prace mają ruszyć jak najszybciej z uwagi na obawy, że minister Szyszko może całkowicie zlikwidować scenografię.

• W minionym tygodniu dowiedzieliśmy się, że komornik wszedł na konto Zbigniewa Zamachowskiego i zajął ponad 4 tys., które aktor podobno był winien swojej żonie na poczet alimentów. I to ostatnio właściwie wszystko na temat jego kariery.

• W programie Polsatu „Nasz nowy dom” ekipa fachowców pod okiem Katarzyny Dowbor wyremontowała zniszczony dom ubogiej rodziny ze Szczytna. Do współpracy dołączyli się sąsiedzi, niszcząc elewację. Jak widać, bili się z myślami i przegrali.

Dorota R. została zatrzymana przez policję. Prokuratura postawiła jej zarzuty używania groźby i przemocy wobec byłego narzeczonego Emila H. To trochę jak w dowcipie. Śmiałem się z dziadkiem do utraty tchu. Dziadek wygrał.

• To może być zmiana symboliczna. Licząca 180 m ulica Staszewskiego, czyli Taty Kazika, w Pabianicach może zostać zdekomunizowana. Co ciekawe, dwa lata temu to radni PiS nadali jej tę nazwę. I dlatego dziś nazywamy to dekomunizacją.

Paweł Deląg zapuścił wąsy. Doskonały wybór. Franciszek Starowieyski powiedział mi kiedyś: Jak ktoś jest zdolny, to wąsami nie musi przykrywać płaskostopia.

Andrzej Piaseczny wzburzył środowiska LGBT wyznaniem, że gdy wszyscy wymachujemy różnymi flagami i dumnie organizujemy uliczne parady, on jest dumny, że wierzy w Boga. Generalnie jestem za legalizacją grzechów lekkich. Z wyjątkiem głupoty.

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną