Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kolejnymi gwiazdami na liście dilera Cezarego P. okazali się aktorzy Bartosz Gelner i Wojciech Medyński.

• Mamy nowego szefa PISF. Został nim Radek Śmigulski, protegowany Mateusza Morawieckiego. Radek zasłynął jako współproducent filmów „Ciacho” oraz „Kac Wawa”. Jak widać termin „komedia sytuacyjna” będzie na miejscu.

• Z okazji świąt dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia pod nadzorem Jana Pospieszalskiego nagrali kolędę „Hej kolęda, kolęda!”. Chcąc uczcić radykalne tempo zmian w kraju, powinni raczej nagrać „Dokąd tak spieszą Królowie”.

• Pierwszymi znanymi ofiarami dilera gwiazd zostali Piotr Gąssowski i Anna Głogowska. Podobno Piotr stracił już pracę przez narkotyki. Biorąc pod uwagę to, co robi w Polsacie, to raczej straci narkotyki przez pracę.

• Trwa okres podsumowań i plebiscytów. Przy tej okazji dowiedzieliśmy się, że film „Botoks” Patryka Vegi zarobił podobno 47 mln zł. Z Vegą w kinie jest jak z PiS w sondażach. Im gorzej, tym lepiej.

• Była partnerka Tomasza Kammela Katarzyna Niezgoda napisała książkę „Pięścią w szklany sufit”. Kasia radzi, jak odnieść sukces zawodowy, jak poradzić sobie, będąc na szczycie, i jaką książkę napisać, jak się z niego spadnie.

Piotr Czaykowski, znany jako partner Michała Piróga oraz uczestnik programu „Azja Express”, robi oszałamiającą karierę. Kariera polega na tym, że Piotr wrzuca do sieci swoje nagie zdjęcia. Kompetencje widać gołym okiem.

Hirek Wrona został szefem serwisu Codzienna Gazeta Muzyczna. Super. Hirek wytłumaczył mi różnicę pomiędzy rockmanem a jazzmanem. Pierwszy gra 4 akordy dla 40 tys. osób, a drugi – 40 tys.

Polityka 51/52.2017 (3141) z dnia 17.12.2017; Kultura; s. 135
Reklama