Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Jolanta Fraszyńska straciła wszystkie oszczędności, bo padła ofiarą oszustów.

Monika Jaruzelska, córka wiadomo kogo, będzie kandydowała w wyborach samorządowych z list SLD. Dobry ruch. Wreszcie będzie u nas jak w „Gwiezdnych wojnach”. „Potomek tyrana” pokona imperium zła.

Nergal, etatowy satanista, z okazji Dnia Kobiet objawił się w sieci z piosenką, gumowym penisem i przymocowaną do niego figurką Chrystusa. Jak widać, pierwsze 40 lat dzieciństwa jest najgorsze. Potem już tylko z górki.

• Jest. Wrócił. Legenda znów w akcji. Bartłomiej Misiewicz został doradcą personalnym zarządu TV Republika. Doskonały ruch. Kto jak kto, ale on wie najlepiej, jak unikać takich ludzi jak on.

• Sensacje w sieci wzbudziły ostatnio zdjęcia Anny Muchy. W myśl zasady: jeśli pod zdjęciem aktorki jest kilka tysięcy polubień, to brak jej tylko jednego. Ubrania. Szkoda.

• Na wystawie w Muzeum POLIN zaprezentowano tweety Magdaleny Ogórek i Rafała Ziemkiewicza, jako przejaw współczesnego antysemityzmu. Jeśli chodzi o Ogórek, to na usta ciśnie mi się jedno słowo – pomidor.

Karolina Korwin-Piotrowska rzekła coś na temat Popka w „Tańcu z gwiazdami”. Padają zwroty patologia i przestępca. Nie padają zwroty resocjalizacja i druga szansa. Nietolerancja to ciężkie schorzenie. Trudno je rozchodzić.

• O występach Popka w „TzG” napisała Manuela Gretkowska: Porżnięty kloc w zaślepkach. Taniec z inwalidami. Według Manueli Polska jest kobietą. Czyli, jak mawiał klasyk: kobiety nie zmienisz. Możesz tylko zmienić kobietę.

• W Onecie ruszył talk-show pt. „Czas na zasady”. Filip Chajzer rozmawia z gośćmi o ich pasjach, zasadach i wartościach. Sponsorem jest Okocim. Fermentację dzielimy na dolną, górną i spontaniczną. Autorowi życzę tej ostatniej.

Dorota Wellman reklamuje T-Mobile, informując, że wielu klientów po zakończeniu umowy wraca do sieci. To trochę jak w dowcipie: Gdzie leży Afryka? To musi być niedaleko, bo u nas pracuje Murzyn i dojeżdża rowerem.

• TVP planuje serialową ekranizację powieści Bronisława Wildsteina „Czas niedokonany”. Saga opowiada tragedię losów polskiej rodziny zasymilowanych Żydów. Od pogromów po Rafała Ziemkiewicza.

Jolanta Fraszyńska straciła wszystkie oszczędności, bo padła ofiarą oszustów. Ktoś obiecał jej 40 proc. zysku i nic. Potwierdziła się teoria, że kobiety nie wiedzą, skąd się biorą pieniądze, a faceci nie wiedzą, gdzie się podziewają.

• W „TzG” Krzysztof Gojdź deklaruje wsparcie dla kobiet, szacunek, edukację oraz pomoc wszelaką. Krytykującą go Manuelę Gretkowską nazwał wstrętnym babsztylem. To pewnie w ramach edukacji, żeby wiedziała.

• Sporo się spekuluje o dziennikach Andrzeja Łapickiego pt. „Jutro będzie »Zemsta«”. Największą ofiarą wspomnień aktora ma paść Daniel Olbrychski i jego zdrady. Znając Daniela, szykuje się dzieło nie tyle brutalne, co opasłe.

• Po kilka dniach od swego heretyckiego wystąpienia Nergal wymiękł i przeprosił. Niemały w tym udział posłów PiS – Anny Sobeckiej i Dominika Tarczyńskiego. Tym samym muzyk obraził uczucia religijne wszystkich satanistów.

• Trwa relacyjna medialna epopeja Jarosława Kreta i Beaty Tadli. Para zdecydowała się na występ w „Tańcu z gwiazdami”, a następnie zdecydowała się na rozstanie. Na początku z dobrym smakiem, potem z poczuciem obciachu.

Polityka 12.2018 (3153) z dnia 20.03.2018; Kultura; s. 92
Reklama

Czytaj także

Fotoreportaże

Świat kolekcjonerów zabawek. Ludzie bez pasji ich nie zrozumieją

Świat kolekcjonerów zabawek niewiele ma wspólnego z zabawami.

Juliusz Ćwieluch
28.01.2023
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną