Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Magda Gessler w kurtce z sierpem i młotem

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Zaskoczenie totalne. Małgorzata Socha, aktorka rozchwytywana, jest w kolejnej ciąży. To będzie już jej trzecie dziecko. Podziwiam. Bycie mamą to praca na cały etat. I jeszcze szefa trzeba nosić na rękach.

• Nie będzie śledztwa w sprawie książki Tomasza Piątka „Tajemnice Macierewicza”. Szkoda. Ze słuchaniem Antoniego jest jak z czytaniem Biblii. Nie martwią mnie te części, których nie rozumiem. Martwią mnie te, które rozumiem.

• Reprezentant Polski Maciej Rybus poślubił piękną kobietę o imieniu Lena, która pochodzi z Osetii. Gratuluję. Osetia Południowa uznawana jest za niepodległe państwo nieuznawane przez nikogo. Ja mam taki stosunek do ślubu.

Karolina Korwin-Piotrowska w natarciu. Tym razem zaatakowała Dodę za obecność w prokuraturze i na okładce „Vivy!”. Jak widać, KKP ma w sobie tyle żółci, że gdziekolwiek się nie pojawi, tam spadają kwaśne deszcze.

• Gruchnęła informacja, że Orlen rezygnuje ze sprzedawania na stacjach „Playboya” i „CKM”. Firma twierdzi, że tylko czasowo. Do czasu, aż panie w środku się ubiorą.

Marek Kondrat został ojcem. Dziecko powiła mu małżonka, 29-letnia Antonina Turnau. Gratulacje. Dobry news. Ostatnim, który mnie tak zaskoczył, był, gdy przeczytałem, że policja znalazła Norbiego. Trzeźwego w swoim domu.

• W „Kuchennych rewolucjach” Magda Gessler wystąpiła w kurtce, na której plecach widniał sierp i młot. Szybko zarzucono jej propagowanie komunizmu. W godle Austrii też jest sierp i młot. Tylko tam cepów mają mniej.

Joanna Racewicz została zwolniona z programu TVP „Pytanie na śniadanie”.

Polityka 13.2018 (3154) z dnia 27.03.2018; Kultura; s. 100
Oryginalny tytuł tekstu: "Mea pulpa"
Reklama