Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Aktorka Olga Frycz jest w ciąży.

• Grupa Eurozet, właściciel Radia Zet, została sprzedana czeskiej firmie Czech Media. Na temat transakcji oraz strategii rozwoju wypowiedział się były szef radia Robert Kozyra. Ciekawe. Kozyra od lat nie zrobił nic. I w tej materii osiągnął naprawdę dużo.

• Wokalistka Margaret obok Rafała Maseraka i Macieja Maleńczuka wystąpiła w reklamie bezalkoholowej Warki Radler. Maleńczuk reklamuje napój bezalkoholowy. Szok. Nie robię z niego pijaka. Po prostu wiem, że jest trzeźwofobem.

• Szykuje się kolejna edycja programu „Azja Express”. Tym razem w podróż pojadą Tomasz Karolak, Filip Chajzer z ojcem oraz Lara Gessler bez mamy. Jest jeden plus. Dopóki Karolak będzie daleko, nie powstanie żadna nowa komedia romantyczna.

• W TVP2 zadebiutuje nowy program satyryczny „La La Poland”. Akcja toczy się w krainie będącej światowym mocarstwem, a jego obywatele to naród predestynowany do szczególnych zadań. Lubię takie igraszki. Nie wiadomo, czy to gra wstępna, czy wykopki.

Natasza Urbańska poprowadzi w Polsat Cafe program „Wielka zmiana”. Kobiety przejdą w nim zmianę wizerunku. Dobry ruch wizerunkowy. Mąż artystki chciał z niej zrobić kiedyś babeczkę z jajami. A te społeczeństwo akceptuje wyłącznie w cukierni.

Ewa Wachowicz, autorka telewizyjnych programów kulinarnych, została ambasadorem marki Coca-Cola. Dotychczas Ewa promowała jedzenie szybkie, smaczne i zdrowe. Jak widać, teraz będzie ono głównie szybkie.

• W Cafe Rozdroże rozdano nagrody Kisiela. W kategorii Polityk został wyróżniony Jarosław Kaczyński. Stefan Kisielewski pisał kiedyś: „Jedna czarna owca podkreśla biel wszystkich pozostałych”. Baranów też.

• Do kupienia jest Audi RS7 Mameda Khalidova dysponujące mocą 650 KM. Nie wiadomo, czym teraz będzie jeździł zawodnik MMA. Może komunikacją miejską? Kiedyś zdradził mi, że gdy brakowało wolnych miejsc, wystarczyło, że krzyknął „Allah Akbar”.

• Dwóch najsympatyczniejszych polskich piłkarzy, Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak, zostało ambasadorami kampanii społecznej „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. W ramach akcji Szczęsny obiecał nie śmiać się z gustu Krychowiaka.

Maciej Orłoś zakończył współpracę z telewizją Wirtualnej Polski. Jak sam wyznał – wcześniej, niż myślał. Jak mawiał mój kolega, Wielkanoc jest po to, abyś wiedział, kiedy wyrzucić choinkę. Telewizja WP po to, byś wiedział, jak nie robić telewizji.

Doda wzięła ślub. W tajemnicy i w Hiszpanii. Wybrankiem artystki jest Emil Stępień. Po ślubie w tajemnicy Doda udostępniła zdjęcia wszystkiego i ze wszystkiego. Nie od dziś wiadomo, że tajemnica jest ostatnią rzeczą, którą chciałaby trzymać w tajemnicy.

• Dobra wiadomość u króla Albanii, rapera i tancerza, czyli Popka. Faworyt „Tańca z gwiazdami” ponownie zostanie ojcem. Tym razem syna. Gratuluję. Popek powiedział, że będzie przy porodzie, nawet przy cesarskim cięciu. Dla niego to nie problem. Ma takie na twarzy.

• Aktorka Olga Frycz jest w ciąży. Ojcem dziecka jest jej partner, trener brazylijskiego jujitsu Grzegorz Sobieszek. Co ważne, para nie chce brać ślubu. Szok. Podobno amerykańscy naukowcy odkryli, czego pragnie kobieta. Ale od tej pory ona już zmieniła zdanie.

• Gwiazda programu „Europa da się lubić” Kevin Aiston wraca do TVP2. Tym razem zrealizuje cykl pt. „Kevin sam w Irlandii”. Coś łączy TVP i Irlandię. Przekonanie, że jedni są lepsi od drugich.

Robert Janowski poprowadzi nowy miniserial dokumentalny w Polsacie „Aż chce się żyć”. Jego bohaterowie podzielą się swoimi historiami z używaniem protezy zębowej. To nie żart. Czekam na fabularne propozycje producentów leków na hemoroidy.

• Skandalizująca książka Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju” demaskuje krajowe celebrytki jako luksusowe prostytutki. W 2005 r. autor wylądował w sądzie za biografię Edyty Górniak. Jak widać, jego etyka jest jak jednorożec. Podobno istnieje.

• Aktorka wyjątkowa Kinga Preis wystąpiła w reklamie promującej mieszkania firmy Dom Development. Gratuluję. Trzeba mieć odwagę, aby do reklamy budownictwa wziąć gwiazdę filmu „Dom zły”.

Polityka 17/18.2018 (3158) z dnia 24.04.2018; Kultura; s. 140
Reklama

Czytaj także

Kultura

„Rodzina Monet”. Nowy hit literatury młodzieżowej. Nieco lepszy niż Pizgacz

„Rodzina Monet” Weroniki Anny Marczak, czyli fantazja o życiu w ładnym domu z ładnymi chłopcami, to nowy hit literatury młodzieżowej rodem z Wattpada.

Justyna Sobolewska
17.03.2023
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną