Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 9,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Jedna z najpiękniejszych par show-biznesu już po rozwodzie. Marek Bukowski rozstał się oficjalnie ze swoją żoną Ewą.

Margaret poinformowała, że szuka chłopaka. Artystka wyznała, że chłopcy się jej boją, bo się dziwnie ubiera. Wyznała też, że lubi wypić przed koncertem. Trzeba uważać. Alkohol to główny powód, przez który robimy dziwne rzeczy z ludźmi – bez względu na ich ubiór.

• To jest humorystyczny transfer roku. Adam Hofman został autorem programu publicystycznego w Wirtualnej Polsce. Hofman do rozwoju osobistego potrzebuje warunków jak pieczarka. Musi panować ciemność i być wilgotno. Od wazeliny.

• To się musiało stać. Małgorzata Kożuchowska zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi. Będzie to historia seryjnego mordercy działającego we Wrocławiu. Trudno. Jak to mówi większość aktorek: Nie jestem taka jak większość aktorek.

• Joanna Krupa rozstała się już z nowym narzeczonym. Powodem miały być kłótnie. To ciekawe zjawisko. Kobiety potrafią tkwić w kłótni z partnerem przy całkowitym niezrozumieniu, że on nic o tym nie wie.

• Felietonista Agory Antoni Szpak dostał zarzut prokuratorski za użycie w felietonie zwrotu „Durny, kołtuński kraj”. Prokuratorzy z Łodzi dopatrzyli się znieważenia narodu polskiego. Niektórzy powinni szybko udać się do ortopedy. Bo do psychiatry jest już za późno.

• Tak z hukiem zakończyła się pewna epoka. Znany tancerz oraz lokalny Casanova, czyli Rafał Maserak, się żeni. Twierdzi, że znalazł kobietę idealną. Nie pije, nie pali, nie śledzi, nie kłamie, nie przeklina, nie brudzi. Wniosek jest oczywisty. Nie istnieje.

• Wiosna w natarciu. Okazało się, że Martyna Wojciechowska spotyka się z Przemkiem Kossakowskim z TTV. Znany jest on z tego, że zakopywał się w grobie, podcinał język, brał pigułkę gwałtu i zamykał się w więzieniu. Jak widać, nic nie przeszkodzi ich szczęściu.

• Maja Hyży robi wszystko, aby istnieć jako wokalistka, niestety, pozbawiona wokalnych sukcesów. Ostatnio wytatuowała sobie na plecach rysunki swoich dzieci. I nawet w tym przypadku tatuaż rysuje się lepiej od jej artystycznej kariery.

• Kolejne zmiany personalne w rodzinie państwa Lis. Znany artysta hiphopowy Taco Hemingway spotyka się podobno z Igą Lis. Nie wiem, komu gratulować. Genezą hip-hopu był głos niezadowolenia i frustracji. Boję się, że panu Hemingwayowi może przybyć inspiracji.

• Emil Stępień, producent filmowy oraz mąż Dody, usłyszał zarzuty. Grozi mu 10 lat za podżeganie do wymuszenia rozbójniczego wobec byłego narzeczonego swej aktualnej żony. Gdy zdenerwujesz faceta, dostaniesz po mordzie. Gdy zdenerwujesz kobietę, spieprzy ci życie.

• To musiało się stać. Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN24. Potwierdza się stara teoria, że w miarę postępów w budowaniu socjalizmu walka klasowa się zaostrza. Teraz Bogdan znów będzie mógł być ostry. Tą krawędzią po prawej stronie.

• To jest dopiero romans roku. Joanna Przetakiewicz związała się z holenderskim producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem. Cenię Rinkego. Jest niezwykle stały w uczuciach. Tylko kobiety się zmieniają.

• W „The Voice of Poland” prawdziwa czystka. Nowymi jurorami zostali Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski. Podobno producenci walczą z nudą i przewidywalnością. Amerykanie walczą z otyłością i terroryzmem. Szczytem sukcesu jest otyły terrorysta.

• Córka Janusza Korwin-Mikkego została skazana za posiadanie heroiny oraz jazdę bez uprawnień na 1,5 roku pozbawienia wolności. Janusz powiedział kiedyś, że narkotyki powinny być legalne, bo w ten sposób społeczeństwo się oczyści. Okazało się, że jednak ktoś potraktował to serio.

• Jedna z najpiękniejszych par show-biznesu już po rozwodzie. Marek Bukowski rozstał się oficjalnie ze swoją żoną Ewą. Szkoda. Statystycznie to powinno się stać. Ale statystycznie kobiety z dużym biustem odnoszą większe sukcesy niż mężczyźni z dużym biustem.

• Szok. Tragedia. Niedowierzanie. Mikołaj Roznerski odchodzi z Teatru Rębacz, gdzie występował w spektaklach „Jaskiniowcy” oraz „Basia sama w domu”. Dla Teatru Rębacz jest to moment historyczny. Ludzie właśnie dowiedzieli się, że istnieje.

• Głośno się zrobiło o Oli Hamkało. Ola zamieściła na Instagramie zdjęcie w kostiumie kąpielowym i wywołała lawinę reakcji, jaka nigdy nie towarzyszyła żadnej jej roli. Zdjęciem pośladków. Cenię sieciowych dziennikarzy. Ich pracą jest wyszukiwanie rzeczy, które rozumieją.

Polityka 22.2018 (3162) z dnia 28.05.2018; Kultura; s. 95
Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Mobbing i zachowania niepożądane. Czego w pracy robić nie wolno?

Wszelkie sprawy dotyczące dyskryminacji to mniej niż 1 proc. pozwów związanych z prawem pracy, a te o molestowanie to już zupełny ułamek ułamka.

Ewa Wilk
18.06.2018
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną