Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kamil Durczok rozstał się z partnerką na Instagramie

Radosław Majdan wypowiedział się na temat afery alkoholowej w kadrze i wyznał, że kibice nigdy nie wybaczą piłkarzom.

• Kolejna afera alkoholowa w polskiej kadrze. Dziennikarze wykryli, że powodem słabej gry naszych był bankiet w Juracie przy okazji koncertu grupy Lady Pank. Mnie nawet w przypadku libacji najbardziej interesuje taktyka: kto co strzelił i w jakim ustawieniu.

• Media obiegły pierwsze zdjęcia ze wspólnego filmu Patryka Vegi i Małgorzaty Kożuchowskiej. Ze zdjęć ewidentnie wynika, że Vega tradycyjnie przytył, a Małgosia mocno schudła. Głównie na skutek zmycia makijażu.

• Polsat pokaże program pt. „All Together Now”. Formuła polega na tym, że uczestnicy występują przed setką osób znających się na muzyce. Jakie są największe kłamstwa show-biznesu? Tak, zapoznałem się z regulaminem. Mam ukończone 18 lat. Oczywiście, znam się na muzyce.

• Wielki medialny powrót Justyny Steczkowskiej. Wokalistka straciła prawo jazdy za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym, w którym przekroczyła prędkość o 70 km. Śmiało można powiedzieć, że był to najszybszy sukces Justyny od lat.

• Szok i niedowierzanie. Po 15 latach z serialu „Na Wspólnej” odchodzi Ilona Wrońska, odtwórczyni jakże istotnej roli Kingi z „Na Wspólnej”. Podobno nie chce stracić intuicji aktorskiej. To tak, jakby kanibal nie jadał otyłych w obawie przed cholesterolem.

Agata Młynarska została nową dziennikarką oraz nową twarzą kanału TVN Style. Trudno. Wszyscy przestaniemy kiedyś pracować w telewizji. A niektórym to pewnie uda się jeszcze za życia.

• To jest wiadomość. Karol Strasburger planuje zostać ojcem. Gratuluję. Jego o 38 lat młodsza partnerka Małgorzata Weremczuk jeszcze nie potwierdziła tej informacji.

Polityka 27.2018 (3167) z dnia 03.07.2018; Kultura; s. 73
Oryginalny tytuł tekstu: "Mea pulpa"
Reklama