Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Radosław Majdan wypowiedział się na temat afery alkoholowej w kadrze i wyznał, że kibice nigdy nie wybaczą piłkarzom.

• Kolejna afera alkoholowa w polskiej kadrze. Dziennikarze wykryli, że powodem słabej gry naszych był bankiet w Juracie przy okazji koncertu grupy Lady Pank. Mnie nawet w przypadku libacji najbardziej interesuje taktyka: kto co strzelił i w jakim ustawieniu.

• Media obiegły pierwsze zdjęcia ze wspólnego filmu Patryka Vegi i Małgorzaty Kożuchowskiej. Ze zdjęć ewidentnie wynika, że Vega tradycyjnie przytył, a Małgosia mocno schudła. Głównie na skutek zmycia makijażu.

• Polsat pokaże program pt. „All Together Now”. Formuła polega na tym, że uczestnicy występują przed setką osób znających się na muzyce. Jakie są największe kłamstwa show-biznesu? Tak, zapoznałem się z regulaminem. Mam ukończone 18 lat. Oczywiście, znam się na muzyce.

• Wielki medialny powrót Justyny Steczkowskiej. Wokalistka straciła prawo jazdy za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym, w którym przekroczyła prędkość o 70 km. Śmiało można powiedzieć, że był to najszybszy sukces Justyny od lat.

• Szok i niedowierzanie. Po 15 latach z serialu „Na Wspólnej” odchodzi Ilona Wrońska, odtwórczyni jakże istotnej roli Kingi z „Na Wspólnej”. Podobno nie chce stracić intuicji aktorskiej. To tak, jakby kanibal nie jadał otyłych w obawie przed cholesterolem.

Agata Młynarska została nową dziennikarką oraz nową twarzą kanału TVN Style. Trudno. Wszyscy przestaniemy kiedyś pracować w telewizji. A niektórym to pewnie uda się jeszcze za życia.

• To jest wiadomość. Karol Strasburger planuje zostać ojcem. Gratuluję. Jego o 38 lat młodsza partnerka Małgorzata Weremczuk jeszcze nie potwierdziła tej informacji. Wszystkim malkontentom radzę: doceńcie ludzi, których noce są ciekawsze niż wasze dni.

• Wielkie zmiany w życiu Alicji Bachledy-Curuś. Jej partner Marcin Gortat przenosi się do Los Angeles, żeby być bliżej niej, a ona zaczyna pracę w nowym serialu TVN, żeby być dalej. Ale doświadczony koszykarz wie, że celny wsad z daleka liczy się podwójnie.

• Ciekawy transfer kadrowy zaliczyła ostatnio radiowa Trójka. Jej nowym dziennikarzem muzycznym został Jędrzej Kodymowski, lider legendarnego zespołu Apteka. Poprowadzi on audycje w nocy. Szkoda. Jak widać, każdy człowiek jest uczciwy. Do pewnej kwoty.

• Do sądu w Piasecznie wpłynął akt oskarżenia przeciwko Piotrowi Najsztubowi, który potrącił kobietę na pasach. Bez prawa jazdy, ubezpieczenia OC i ważnego przeglądu technicznego auta. Ciężko jest być tak niefrasobliwym człowiekiem. No ale ktoś musi.

Kamil Durczok rozstał się ze swoją partnerką Julią Oleś na Instagramie, a następnie, też tam, do niej wrócił. Idzie nowe. Słyszałem, że teraz jest taka tradycja, że żegna się ze zmarłym, wyłączając na pogrzebie Facebooka na 2 minuty, a następnie usuwa denata ze znajomych.

• Dziecko brzydkiej publicystyki Ziemowit Kossakowski został wywalony z TVP. Ziemek był pierwszym, który dostrzegł, że lekarze rezydenci w trakcie protestu obżerali się kawiorem. Liczę, że przejdzie na emeryturę i będzie żył z oszczędności. A w drugim tygodniu to już sam nie wiem.

Radosław Majdan wypowiedział się na temat afery alkoholowej w kadrze i wyznał, że kibice nigdy nie wybaczą piłkarzom. Wie, co mówi. Radek był dwukrotnie aresztowany za bójki i pobicia i od tamtej pory jedyne powołanie, jakie otrzymał, to do bycia fachowcem w temacie.

• Pudelek zwolnił Łukasza Zająca, który słynął z tego, że nienawidził wszystkich, którzy osiągnęli więcej od niego, czyli ogólnie wszystkich. Niestety, nawet tak wyjątkowe kompetencje go nie uchroniły. Niektórzy pójdą do piekła bez kolejki. Żeby tutaj nie robić wstydu.

Weronika Rosati znowu ogłosiła rozstanie ze swym kolejnym partnerem, ortopedą Robertem Śmigielskim. Podobno ortopeda unikał ślubu. Kobieta martwi się o przyszłość, dopóki nie wyjdzie za mąż. Mężczyzna nie martwi się o przyszłość, dopóki się nie ożeni.

• W mediach debata pomiędzy Katarzyną Kowalską a jej byłym partnerem Kostkiem Joriadisem. Ona go pozywa o alimenty dla wspólnej córki, a on twierdzi, że nie ma szans na kontakt z dzieckiem i nie ma kasy. Co ważne, w tej materii naprawdę nie musi udawać Greka.

• Kolejny poważny krok w życiu chodziarza Roberta Korzeniowskiego. Robert pozostawił żonę dla młodszej partnerki. Powodem rozstania było to, że jedzenie w domu przypominało mu paszę. Trzeba przyznać, że tym razem Robert przeszedł samego siebie.

Polityka 27.2018 (3167) z dnia 03.07.2018; Kultura; s. 73
Reklama

Czytaj także

Historia

Od SB do NATO i UE

Książka amerykańskiego dziennikarza Johna Pomfreta pokazuje, jak po 1989 r. solidarnościowe władze z pomocą byłych szpiegów SB otworzyły nam drzwi na Zachód.

Grzegorz Rzeczkowski
17.01.2022
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną