Twoja „Polityka”. Jest nam po drodze. Każdego dnia.

Pierwszy miesiąc tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Najwybitniejszy minister kultury od czasu Stanisława Augusta zarzucił TVN24 plany obalenia ustroju.

Ewa Bugała, cudowne dziecko nieprawdziwych informacji, wraca do TVP. Ewa tym razem poprowadzi magazyn lifestylowy, choć na razie nie wiadomo, gdzie oraz nie wiadomo, o czym. Czyli, jak wynika z opisu, wreszcie zgodny z jej kompetencjami.

Krzysztof Skiba domaga się od TVP przeprosin oraz miliona złotych na WOŚP za wykorzystanie piosenki „Jak słodko zostać świrem” w programie „W tyle wizji”. Lubię ten program. Jakby zamówić kurs Ubera pomiędzy jednym dowcipem a drugim, toby wyszło tak z 70 zł.

Tomasz Kammel przypomniał sobie, że jest nie tylko pracownikiem TVP, ale także obywatelem. „Czy demokracja jest możliwa, jeśli polityka ma bezpośredni wpływ na sąd?” – pyta na Instagramie. Tomek prowadzi program „Kocham Cię, Polsko!”. I nareszcie pokazał, że ma do tego kompetencje.

• Dawno mnie nic tak nie ubawiło. TVN Style szykuje program pod tytułem „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”. Tym razem prowadząca pomoże innym kobietom stać się podobnymi do niej. Pamiętam reklamę firmy ogólnobudowlanej. Brzmiała: Wykończ się z nami.

• Lato w pełni. Naczelni brukowców walczą o tytuł podglądacza sezonu. „Super Express” ustrzelił na plaży roznegliżowaną Patrycję Markowską, a „Fakt” Grażynę Szapołowską. Obu redaktorom naczelnym życzę, aby w przyszłości ich kobiety trafiły na takich dżentelmenów jak oni.

• Oto ciekawy kres odysei najlepiej ubranego polskiego piłkarza Grzegorza Krychowiaka. Po przystankach we Francji, Hiszpanii i Anglii nasz zawodnik wylądował w Lokomotiwie Moskwa. Grzegorz zawsze lubił futra. Teraz będzie miał w czym grać.

Polityka 31.2018 (3171) z dnia 31.07.2018; Kultura; s. 86
Reklama