„Polityka”. Pilnujemy władzy, służymy czytelnikom.

Prenumerata roczna taniej o 20%

OK, pokaż ofertę
Kultura

Mea pulpa

Szok. Paweł Wilczak pojawił się na premierze filmu „Kler” z nieznajomą kobietą, co zdaniem mediów świadczy o zakończeniu relacji z Joanną Brodzik.

• Wielki sukces Ostrołęki. To pierwsze miasto, w którym zakazano filmu „Kler”. Decyzję podjął prezydent rodem z PiS. Gratulacje. Radom i Sosnowiec zyskały groźnego konkurenta.

• Agencja Timing to nazwa nowej firmy piarowej Krzysztofa Łapińskiego, byłego rzecznika prezydenta Andrzeja Dudy. Szkoda. Gdyby był przy swym szefie, to nie zabrakłoby krzesła. A wszyscy wiedzą, że pan prezydent powinien siedzieć.

• Powstaje film biograficzny o najpopularniejszym obecnie Polaku w kosmosie, czyli Zenonie Martyniuku. W postać wokalisty wcielić się ma Antek Królikowski. Uważam, że kino powinno być dla wszystkich. Nawet tych, którzy twierdzą, że Ferrero Rocher to nowy model Ferrari.

• Szok. Trzy bokserki francuskie Małgorzaty Rozenek Lili, Sisy i Marianca otrzymują pogróżki. Ktoś planuje je porwać. To byłby koniec. Bo jak widać po ostatnich wydarzeniach w rodzinie, to jedynie ta trójka trzyma jakiś poziom.

• Zmiany, zmiany, zmiany. Kultowy serial „Ojciec Mateusz” stracił 200 tys. widzów. 200 tys. to nie dramat. Tyle ginie w Sandomierzu w trakcie jednego tylko sezonu.

Anna Lewandowska po raz pierwszy pojawiła się na liście najbogatszych Polek tygodnika „Wprost”. Jej majątek wyceniono na 204 mln zł. W sieci zawrzało. Niektórzy ciągle nie rozumieją, że pieniądze są tylko środkiem, by móc przestać myśleć o pieniądzach.

Jarosław Sokołowski, znany lepiej jako Masa, człowiek, który wie wszystko, tym razem ujawnił nazwiska polskich gwiazd, które prostytuują się za pieniądze. W mediach szok. Dla mnie szokiem byłoby, gdyby robiły to za darmo.

• Mamy nowego Frycza. Aktorka Olga Frycz urodziła córeczkę. Gratulacje, ale i wyrazy współczucia. Jest bowiem stara zasada. Jeśli masz syna, pilnujesz syna. Jeśli masz córkę, pilnujesz całego osiedla.

• Jest. Nareszcie. Znana wokalistka Margaret objawiła światu nowego chłopaka. Jest nim muzyk Piotr Kozieradzki znany jako Kapitan Kacezet. To podobno ich pierwsze dni. Pamiętajcie, kochani. Miłość jest jak zbrodnia. Po wszystkim nie wiadomo, co zrobić z ciałem.

• Radio Wnet Krzysztofa Skowrońskiego otrzyma częstotliwości na nadawanie w Warszawie i Częstochowie. Wcześniej należały one do Radia Bajka. Teraz tematyka będzie podobna.

• Szok. Paweł Wilczak pojawił się na premierze filmu „Kler” z nieznajomą kobietą, co zdaniem mediów świadczy o zakończeniu relacji z Joanną Brodzik. Cenię internetowych publicystów. Nie są może za mądrzy, ale na szczęście nadrabiają głupotą.

• Niegdyś znany komik Bilguun Ariunbaatar został oskarżony o składanie fałszywych zeznań w sprawie dilera gwiazd Cezarego P. Mongolski satyryk raz zeznał, że kupował, a raz, że nie kupował. To prawdziwy fenomen. Gdy tylko przestał się wygłupiać, od razu stał się śmieszny.

Tomasz Sekielski zebrał już ponad 200 tys. zł na film o pedofilii w Kościele. Premiera zaplanowana jest na marzec 2019. Trzymam kciuki. Biorąc pod uwagę atrakcyjność obsady oraz liczbę czarnych charakterów, to ja bym celował w serial.

• „Gazeta Polska Codziennie” superredaktora Tomasza Sakiewicza stanęła na krawędzi bankructwa. Tytuł przestał się sprzedawać, a dziennikarze przestali dostawać pensję. Ta ostatnia wiadomość to kłamstwo. Każdy, kto raz widział „GPC”, wie, że tam nie ma dziennikarzy.

• Syn Maryli Rodowicz Jędrzej też zeznawał w sprawie zakupów u tak zwanego dilera gwiazd. Wyznał, że kupował u niego wina. Białe i czerwone. Cieszę się, że na rynku pojawiła się nowa profesja. Diler sommelier.

Polityka 40.2018 (3180) z dnia 02.10.2018; Kultura; s. 91
Reklama

Czytaj także

Kultura

Mario Bros. Ulubiony bohater dorosłych i dzieci. Sam ma w sobie coś z dziecka

Jak to się stało, że ulubionym bohaterem dorosłych i ich dzieci stał się wąsaty hydraulik w czerwonej czapce?

Michał R. Wiśniewski
23.05.2023
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną