Kultura

Mea pulpa

Donald Tusk wystąpił przed wiadomą komisją. Jak widać rozrywka w telewizji nie musi być głupia.

Przemysław Babiarz, człowiek, który ewidentnie nie zasługuje na swoje nazwisko, skończył właśnie 55 lat. Mało kto wie, że pan od sportu skończył Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie. Po jego niektórych decyzjach to widać. Czysty dramat.

Justyna Żyła dostanie własny reality show. Na antenie Active Family Justyna będzie pokazywać własne życie oraz pomagać ludziom. Nikt nigdy nie popełnił u nas samobójstwa podczas oglądania telewizji. Wielu jednak próbuje w trakcie jej tworzenia.

• Nazwisko Drozda znów wróciło do mediów. Córka Tadeusza Drozdy opublikowała w sieci roznegliżowane zdjęcie z napisem „fuck your morals” na piersi. Niektóre panie są jak Kopciuszek. Po godzinie 12 znika wszystko. Łącznie z poczuciem obciachu.

Donald Tusk wystąpił przed wiadomą komisją. Jak widać rozrywka w telewizji nie musi być głupia. Był to pierwszy talent show, w którym uczestnik wyrzucił jurorów.

Bogumiła Wander, lat 75, pojawiła się na premierze książki Magdy Gessler. W sieci zawrzało. „Ona wygląda jakby od kilku lat już nie żyła” – to jeden z cytatów. Tak zachowują się dzieci Pudelka i Krystyny Pawłowicz. Globalne ocieplenie to pikuś przy lokalnym zidioceniu.

• Kolejna wiadomość ze świata piłki siatkowej. Bartosz Kurek zaręczył się ze swoją dziewczyną, siatkarką Chemika Police, Anną Grejman. Gratulacje. Małżeństwo jest trochę jak mecz siatkarski. Najpierw jest lekka zagrywka, potem rotacja, a na końcu decydujący set.

Jacek Borkowski idzie na rekord olimpijski w zachowaniach żenadnych.

Polityka 46.2018 (3186) z dnia 13.11.2018; Kultura; s. 91
Reklama