Kultura

Pięć kontynentów w Krakowie

15. Kongres Organizacji Miast Światowego Dziedzictwa

materiały prasowe
Mieszkańcy, którzy wezmą udział w Dniach Krakowa i w Święcie Miasta, będą mogli również uczestniczyć w wydarzeniach odbywającego się jednocześnie Kongresu Organizacji Miast Światowego Dziedzictwa.

Mieszkańcy, którzy wezmą udział w Dniach Krakowa i w Święcie Miasta, będą mogli również uczestniczyć w wydarzeniach odbywającego się jednocześnie Kongresu Organizacji Miast Światowego Dziedzictwa. Kongres, który odbędzie się między 2 a 5 czerwca, to spotkanie 400 prezydentów miast, przedstawicieli międzynarodowych centrów kultury, ekspertów UNESCO, naukowców i dziennikarzy z pięciu kontynentów. Będą rozmawiać m.in. o tym, jak do zarządzania światowym dziedzictwem włączyć mieszkańców swoich miejsc. 

Szczegóły: www.owhc2019krakow.org

15. Kongres Organizacji Miast Światowego Dziedzictwa, 2–5 czerwca, Kraków

Polityka 22.2019 (3212) z dnia 28.05.2019; Afisz. Premiery; s. 79
Oryginalny tytuł tekstu: "Pięć kontynentów w Krakowie"

Czytaj także

Społeczeństwo

Lekarka: Polska odwróciła się od pacjentek

„Osoby, które argumentują ten wyrok troską o życie i rodzinę, kradną czas kobietom. Decyzja trybunału sprawi, że te z nich, które chciały być matkami, nigdy nimi nie będą. A nas stawia w sytuacji nieetycznej” – mówi Kaja Filaczyńska, inicjatorka listu otwartego do TK, pod którym podpisało się niemal tysiąc lekarek i lekarzy.

Mateusz Witczak
23.10.2020