Osoby czytające wydania polityki

„Polityka” - prezent, który cieszy cały rok.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

W TVN7 rusza druga edycja „Hotelu Paradise”. Formuła jest prosta. Gdyby usunąć z programu botoks, silikon i sterydy, to uczestnicy by zniknęli.

Tomasz Karolak poinformował na Instagramie, że został wyproszony ze sklepu firmy IKEA z powodu nienoszenia maseczki. To ciekawe. W produktach tej firmy i karierze Tomka są wspólne elementy: to się wszystko jakoś tak dziwnie składa.

• „Szczuplutki Bartek Misiewicz bryluje na premierze filmu »Dolina Bogów«. W blasku fleszy czuł się bardzo swobodnie” – tak „dziennikarze” popkulturowi komentowali pojawienie się faceta z prokuratorskim śledztwem na salonach. Jak mawiała Wisława Szymborska: Nie dość, że zaprosili, to jeszcze przyszedł.

Janusz Korwin-Mikke wie, jak pozostawać królem gimbazy. Lider Konfederacji ostentacyjnie zasnął podczas wywiadu na żywo w kanale Polsat Plus. Znając poziom programów pani Agnieszki Gozdyry, musiał być to raczej płytki sen.

• Prawie prezydent Polski, czyli Janusz Palikot, wydał książkę o zaskakującej tematyce „Piwo i dobre jedzenie”. Nie ma w niej żadnego skandalu, tańców z Anną Grodzką czy choćby centymetra wibratora. Szok. Jak to alkohol zmienia ludzi.

• Nowa gwiazda TVP Jarosław Jakimowicz ciągle w formie. Na zaczepkę jednego z użytkowników Twittera publicysta odpowiedział konkretnie: „Piz.o, pederasto, ryj pedzia, frajer z ryja”. No proszę. A mówią, że wygląd nie ma znaczenia.

• Aktor legenda Bogusław Linda został twarzą kawy ziarnistej Mokate. To dobre wyczucie i czasu, i rynku. W filmie „Psy 3” Bogusława na koniec otruli właśnie kawą.

Polityka 36.2020 (3277) z dnia 01.09.2020; Kultura; s. 75
Reklama