Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

• Autorzy strony Obliczenia i analizy w rapie obliczyli, że Robert Makłowicz we wszystkich swoich programach zjadł 374 potrawy mięsne, 214 rybnych i 148 zup. To liczby naturalne lub rzeczywiste. Biorąc po uwagę, co przy okazji wypił, użyłbym liczb podwójnych.

• Trwa wojna o Agustina Egurrolę. Tancerza. Najpierw „Wiadomości” TVP nazwały go wizjonerem tańca, a gdy parę osób umarło ze śmiechu, w kolejnym wydaniu „Wiadomości” uznały, że to z zazdrości. Zawsze twierdziłem, że taniec to jest droga donikąd. I znów miałem rację.

• Już następnego dnia po przejściu Marzeny Rogalskiej do wolnego świata poznaliśmy nową partnerkę Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”. To Izabela Krzan. Tomek może się teraz uśmiechać bez granic. Jedyne miejsce, gdzie oboje mogliby teraz przejść, to historia.

• Wiadomość roku. 14-letni syn Małgorzaty Rozenek najpierw zaprojektował, a potem sam uszył swoje spodnie. A media uznały, że powinniśmy o tym wiedzieć. Ilekroć chcę się zdrowo pośmiać, to sięgam po newsy z tej rodziny. I nigdy nie doznaję zawodu.

• Tegoroczne Telekamery zostaną rozdane w telewizji Puls. 24. galę poprowadzą Barbara i Rafał Szatanowie. Warto obejrzeć. To jedno z nielicznych miejsc, gdzie Rafał Brzozowski uznawany jest za osobowość telewizyjną.

• Aktorka serialowa Joanna Liszowska ma swój wielki czas w karierze. Trafiła na okładki oraz pierwsze strony portali. Co zrobiła? Miała samochód za milion złotych, który właśnie jej ukradli. W wielu redakcjach zapanowała radość. Wreszcie odcinek serialu, który chętnie obejrzą wszyscy.

• W kulturze popularnej coraz lepsze wiadomości.

Polityka 10.2021 (3302) z dnia 02.03.2021; Kultura; s. 86
Reklama