Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Słowa „Jeśli masz być prezydentem, musisz być twardy” obiegły pół kraju oraz cały internet. Ładne, mądre i demokratyczne.

Andrzej Duda, na co dzień prezydent RP, udzielił wywiadu telewizji wPolsce. pl. Słowa „Jeśli masz być prezydentem, musisz być twardy” obiegły pół kraju oraz cały internet. Ładne, mądre i demokratyczne. Wybrało go 10 440 648 osób. A

• Wielki dzień dla polskich mediów. Superstacja zmienia się w kanał Wydarzenia24, którego szefem nie będzie już były redaktor naczelny „Faktu” Grzegorz Jankowski. Grzegorz tak zmienił Superstację, że nawet pracownicy nie byli pewni, co trudniej znaleźć. Jego pomysł czy widza?

Artur Szpilka po raz kolejny skończył karierę i niestety po raz kolejny przez całkowity nokaut. Tym razem pięściarz przegrał z Łukaszem Różańskim już w pierwszej rundzie. Ja bym Artura jednak wyróżnił. Był to chyba najlepszy ze wszystkich nokautów Różańskiego.

• Pierwszy bard „dobrej zmiany” Jan Pospieszalski, autor cyklu „Warto rozmawiać”, został bez programu. Wreszcie jest szansa, że Janek zrozumie opozycję. Bo oni mają tak samo.

Bartek Wrona, lider i wokalista pierwszego polskiego boysbandu Just 5, szykuje się do powrotu na scenę. Bartek od rozpadu zespołu w 2002 r. wydał cztery albumy solowe, ale mało osób o nich mówiło i jeszcze mniej pisało. Nie będę zatem zmieniał tej tradycji.

• Nowe cudowne dziecko TVP Agustin Egurrola został jurorem programu „You can dance – nowa generacja”. Agustin w jednym z wywiadów opowiadał, że był ministrantem u księdza Jerzego Popiełuszki. A jak głosi legenda, ministranci najlepiej wiedzą, kto ma pieniądze.

Maria Peszek zapowiada po pięciu latach nową płytę utworem „Virunga”, dedykowanym „przyjaciołom LGBT, którzy zawsze byli blisko”.

Polityka 24.2021 (3316) z dnia 08.06.2021; Kultura; s. 97
Reklama