Twoja „Polityka”. Jest nam po drodze. Każdego dnia.

Pierwszy miesiąc tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Grecki milioner Victor Restis zapłacił na licytacji milion dolarów za możliwość zjedzenia kolacji z polską aktorką, robiącą karierę w Bollywood, Natalią Janoszek. Szybko się wydało, że pan był oskarżony o pranie brudnych pieniędzy. W tym momencie w bollywoodzkim filmie aktor zaczyna tańczyć.

• Bohaterowie „Love Island” Sylwia Madeńska i jej były partner Michał Jędruszczak spotkają się w sądzie. Powodem jest pies Oreo, którego on uprowadził. To potwierdza tezę, że iloraz inteligencji uczestnika „bikini reality” jest równy IQ najgłupszego bohatera podzielony przez liczbę biorących udział.

• Dorota Gardias usłyszała zarzuty posługiwania się fałszywymi fakturami. Pogodynka TVN miała zakupić pięć faktur na łączną kwotę 35 tys. zł brutto. To ważne, bo obciach zwykle stanowi wartość netto.

• Dominika Zasiewska, seksowna hostessa z TVN, ujawniła brutalną prawdę o Miśku Koterskim. Otóż aktor mieszkał u niej kilka lat, oszukiwał, wykorzystywał, a następnie zdemolował mieszkanie i się wyprowadził. Teraz już rozumiem, dlaczego tak wiarygodnie wypadł w filmie „Gierek”.

• Pogodynek „DDTVN” Bartosz Jędrzejak stanął w obronie Doroty Gardias. „To gruba akcja. Nie dali rady pozbawić koncesji, będą niszczyli w inny sposób”. Ładne. Pamiętam, jak adwokat Chrisa Browna powiedział mu w sądzie: Ja nie tańczę, a ty nie mówisz.

• Marcin Gortat wyznał, że gardzi kobietami, które nadmiernie korzystają z mediów społecznościowych i poświęcają im za dużo czasu. W sieci oburzenie. Duża część kobiet poświęciła mu dużo czasu.

• W Player.pl ruszyło pierwsze polskie gejowskie reality show pt. „Prince Charming”. W Hiszpanii w eleganckiej willi 13 gejów walczy o księcia z bajki, w którego wcielił się model Jacek Jelonek.

Polityka 43.2021 (3335) z dnia 19.10.2021; Kultura; s. 91
Reklama