Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Grecki milioner Victor Restis zapłacił na licytacji milion dolarów za możliwość zjedzenia kolacji z polską aktorką, robiącą karierę w Bollywood, Natalią Janoszek. Szybko się wydało, że pan był oskarżony o pranie brudnych pieniędzy. W tym momencie w bollywoodzkim filmie aktor zaczyna tańczyć.

• Bohaterowie „Love Island” Sylwia Madeńska i jej były partner Michał Jędruszczak spotkają się w sądzie. Powodem jest pies Oreo, którego on uprowadził. To potwierdza tezę, że iloraz inteligencji uczestnika „bikini reality” jest równy IQ najgłupszego bohatera podzielony przez liczbę biorących udział.

• Dorota Gardias usłyszała zarzuty posługiwania się fałszywymi fakturami. Pogodynka TVN miała zakupić pięć faktur na łączną kwotę 35 tys. zł brutto. To ważne, bo obciach zwykle stanowi wartość netto.

• Dominika Zasiewska, seksowna hostessa z TVN, ujawniła brutalną prawdę o Miśku Koterskim. Otóż aktor mieszkał u niej kilka lat, oszukiwał, wykorzystywał, a następnie zdemolował mieszkanie i się wyprowadził. Teraz już rozumiem, dlaczego tak wiarygodnie wypadł w filmie „Gierek”.

• Pogodynek „DDTVN” Bartosz Jędrzejak stanął w obronie Doroty Gardias. „To gruba akcja. Nie dali rady pozbawić koncesji, będą niszczyli w inny sposób”. Ładne. Pamiętam, jak adwokat Chrisa Browna powiedział mu w sądzie: Ja nie tańczę, a ty nie mówisz.

• Marcin Gortat wyznał, że gardzi kobietami, które nadmiernie korzystają z mediów społecznościowych i poświęcają im za dużo czasu. W sieci oburzenie. Duża część kobiet poświęciła mu dużo czasu.

• W Player.pl ruszyło pierwsze polskie gejowskie reality show pt. „Prince Charming”. W Hiszpanii w eleganckiej willi 13 gejów walczy o księcia z bajki, w którego wcielił się model Jacek Jelonek.

Polityka 43.2021 (3335) z dnia 19.10.2021; Kultura; s. 91
Reklama