Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Znany kredytobiorca Michał Wiśniewski zapowiedział ostatnią płytę wraz z zespołem Ich Troje oraz ostatnią książkę. Z wizytówki artysty na Wikipedii dowiaduję się, że jest przedsiębiorcą i filantropem. Zgadza się. Wreszcie zrobi coś dla innych.

• Najkrótszy halloweenowy żart, jaki ostatnio wędrował po krajowym show-biznesie, brzmi: „Beata Szydło na prezydenta”. Jestem za. Dlaczego to święto nie może być codziennie?

• Małgorzata Rozenek znów w technologicznym natarciu. Celebrytka tak skutecznie zmodyfikowała swoje zdjęcie na Instagramie, że jej 15-letni syn Staś wylądował w pełnym makijażu. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda maluje się za dwoje.

• Rafał Maserak wybrał się z rodziną w podróż samochodem, niestety ich plany pokrzyżował łoś, który sobie upatrzył samochód tancerza. O tym ważnym wydarzeniu dowiedziałem się z serwisu Interia Film. Też nietypowe miejsce na kontakt z ewidentnym łosiem.

• Nareszcie. Marcin Najman znokautował Ryszarda „Szczenę” Dąbrowskiego na gali MMA VIP. Niestety, przegrany zabrał Marcinowi smak zwycięstwa, wyznając, że w trakcie walki był pijany. Nie dziwię się. Na trzeźwo nie da się tego oglądać.

• Koniec jednej z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Wiktoria Gąsiewska rozstała się z Adamem Zdrójkowskim. Oboje piękni i młodzi oraz znani. Adam po rozstaniu podobno nie spał i nie jadł. Mam tak samo. Jak człowiek świętuje, to zapomina o zdrowiu.

• Marcin Najman podbudowany swoim pierwszym od lat zwycięstwem wyzwał na kolejny pojedynek, uwaga, Zbigniewa Bońka. To dobry pomysł. Problem leży w tym, że Zibi tradycyjnie nie potrafi wybrać trenera.

• Jan Pietrzak przeprosił w TVP Info Klaudię Jachirę za nazwanie jej „wynajętą zdzirą ze szlamem w głowie”.

Polityka 46.2021 (3338) z dnia 08.11.2021; Kultura; s. 94
Reklama