Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Szok, niedowierzanie, koniec świata. Najmniejsze państwo świata, państwo Cichopek, zakończyło swoje małżeństwo. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel po wspólnych 17 latach rozstali się. Kasia przyjęła to z uśmiechem. Jak wszystko od 39 lat.

• Robert Lewandowski rozstał się z firmą Huawei, podejrzewaną o współpracę z Rosją. Ja zakończyłem tę współpracę dużo wcześniej i też z ważnego powodu. Skończyły im się pieniądze.

• Publicysta polityczny serwisu Plotek poinformował świat, że aktor Antoni Pawlicki „zmiażdżył Putina różnymi obelgami”. Przed wynalezieniem internetu myślałem, że przyczyną głupoty jest słaby dostęp do informacji. Myliłem się.

• Marta Wiśniewska vel Mandaryna, jedna z pierwszych żon Michała Wiśniewskiego, wyznała, że założyła konto na Tinderze, ale serwis szybko ją zablokował. Mnie to nie dziwi. Miłość może jest ślepa, ale nie jest głucha.

• Grzegorz Krychowiak zawiesił umowę z rosyjskim klubem FK Krasnodar i już zadomowił się w Grecji, w drużynie AEK Ateny. Gratulacje. Wszystkim fanom piłki nożnej życzę, aby obrońcy wpieprzyli napastnikom.

• Joanna Opozda, najsłynniejsza polska prawie rozwódka oraz prawie porzucona matka, pokazała wózek swego syna Vincenta. Za 10 tys. zł! To taki model, w którym jedyne, co się może zepsuć, to humor dziennikarzy.

• Dobry czas nastał dla Wojciecha Cejrowskiego i jego występów. Stand-up pt. „Ale Meksyk” został odwołany w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. W Poznaniu prawicowy komik miał wystąpić na Uniwersytecie Medycznym. Szkoda. Lekarz był na miejscu.

• Serwis brukowy Pudelek wraz z Instytutem Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS zapytał Polaków o ich sympatie w show-biznesie. Na pierwszym miejscu jest Robert Lewandowski, z 64 proc.

Polityka 13.2022 (3356) z dnia 22.03.2022; Kultura; s. 87
Reklama