Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Szok, niedowierzanie, koniec świata. Najmniejsze państwo świata, państwo Cichopek, zakończyło swoje małżeństwo. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel po wspólnych 17 latach rozstali się. Kasia przyjęła to z uśmiechem. Jak wszystko od 39 lat.

• Robert Lewandowski rozstał się z firmą Huawei, podejrzewaną o współpracę z Rosją. Ja zakończyłem tę współpracę dużo wcześniej i też z ważnego powodu. Skończyły im się pieniądze.

• Publicysta polityczny serwisu Plotek poinformował świat, że aktor Antoni Pawlicki „zmiażdżył Putina różnymi obelgami”. Przed wynalezieniem internetu myślałem, że przyczyną głupoty jest słaby dostęp do informacji. Myliłem się.

• Marta Wiśniewska vel Mandaryna, jedna z pierwszych żon Michała Wiśniewskiego, wyznała, że założyła konto na Tinderze, ale serwis szybko ją zablokował. Mnie to nie dziwi. Miłość może jest ślepa, ale nie jest głucha.

• Grzegorz Krychowiak zawiesił umowę z rosyjskim klubem FK Krasnodar i już zadomowił się w Grecji, w drużynie AEK Ateny. Gratulacje. Wszystkim fanom piłki nożnej życzę, aby obrońcy wpieprzyli napastnikom.

• Joanna Opozda, najsłynniejsza polska prawie rozwódka oraz prawie porzucona matka, pokazała wózek swego syna Vincenta. Za 10 tys. zł! To taki model, w którym jedyne, co się może zepsuć, to humor dziennikarzy.

• Dobry czas nastał dla Wojciecha Cejrowskiego i jego występów. Stand-up pt. „Ale Meksyk” został odwołany w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. W Poznaniu prawicowy komik miał wystąpić na Uniwersytecie Medycznym. Szkoda. Lekarz był na miejscu.

• Serwis brukowy Pudelek wraz z Instytutem Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS zapytał Polaków o ich sympatie w show-biznesie. Na pierwszym miejscu jest Robert Lewandowski, z 64 proc.

Polityka 13.2022 (3356) z dnia 22.03.2022; Kultura; s. 87
Reklama