Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

To był historyczny czas Antka Królikowskiego. Aktor ogłosił, że na jego pierwszej gali MMA w Opolu zmierzą się sobowtóry Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Nokaut to uraz mózgowo-czaszkowy. Jak widać, potrafi też wystąpić przed walką.

• Serwis Spider’s Web ujawnił, że popularny twórca podcastowych wywiadów występujący jako Żurnalista ma w swej przeszłości sporo niezapłaconych faktur, długów i zaległych płatności. Trudno się dziwić, że w takiej sytuacji człowiek ma potrzebę się wygadać.

• Felietony naszej tenisistki Igi Świątek będą się pojawiać co tydzień w Onecie i „Przeglądzie Sportowym”. Ciekawy ruch. W dobrym felietonie w końcu też liczy się krótka piłka.

• Antek Królikowski rozbił medialny bank. Wypowiedzieli się o nim wszyscy. Od Ilony Łepkowskiej i Małgosi Rozenek, przez Tomasza Oświecińskiego, Cleo i Sandrę Kubicką po Kamila Glika i Maffashion. Z pomysłami Antka jest jak z filmami Vegi. Im gorsze, tym lepsza frekwencja.

• Zofia Zborowska pokazała na Instagramie fotografię, na której pokazuje, jak odciąga pokarm z piersi za pomocą laktatora. Wiele osób zadało pytanie: Po co? To proste. Kariera aktorki wymaga poświęceń. Brak kariery tym bardziej.

• Rada Programowa TVP nie dostrzegła tępej propagandy w stacji i większością głosów przyjęła informację o swojej działalności w zeszłym roku. Brawo. W Korei Północnej ludzie są zmuszeni do słuchania propagandy. W Polsce robią to z własnej woli.

• Krzysztof Zalewski został ambasadorem marki Żywiec Zdrój Delikatnie Musujący. Finezyjny i trafny wybór. Znam Krzysztofa od 20 lat i w klasycznej sodówie by się nie sprawdził.

• W połowie pojedynku Antek Królikowski vs Reszta Świata aktor zaczął „chajzerować” i wyznał, że to wszystko po to, by pomóc Ukrainie.

Polityka 16.2022 (3359) z dnia 12.04.2022; Kultura; s. 91
Reklama