Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

To był historyczny czas Antka Królikowskiego. Aktor ogłosił, że na jego pierwszej gali MMA w Opolu zmierzą się sobowtóry Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Nokaut to uraz mózgowo-czaszkowy. Jak widać, potrafi też wystąpić przed walką.

• Serwis Spider’s Web ujawnił, że popularny twórca podcastowych wywiadów występujący jako Żurnalista ma w swej przeszłości sporo niezapłaconych faktur, długów i zaległych płatności. Trudno się dziwić, że w takiej sytuacji człowiek ma potrzebę się wygadać.

• Felietony naszej tenisistki Igi Świątek będą się pojawiać co tydzień w Onecie i „Przeglądzie Sportowym”. Ciekawy ruch. W dobrym felietonie w końcu też liczy się krótka piłka.

• Antek Królikowski rozbił medialny bank. Wypowiedzieli się o nim wszyscy. Od Ilony Łepkowskiej i Małgosi Rozenek, przez Tomasza Oświecińskiego, Cleo i Sandrę Kubicką po Kamila Glika i Maffashion. Z pomysłami Antka jest jak z filmami Vegi. Im gorsze, tym lepsza frekwencja.

• Zofia Zborowska pokazała na Instagramie fotografię, na której pokazuje, jak odciąga pokarm z piersi za pomocą laktatora. Wiele osób zadało pytanie: Po co? To proste. Kariera aktorki wymaga poświęceń. Brak kariery tym bardziej.

• Rada Programowa TVP nie dostrzegła tępej propagandy w stacji i większością głosów przyjęła informację o swojej działalności w zeszłym roku. Brawo. W Korei Północnej ludzie są zmuszeni do słuchania propagandy. W Polsce robią to z własnej woli.

• Krzysztof Zalewski został ambasadorem marki Żywiec Zdrój Delikatnie Musujący. Finezyjny i trafny wybór. Znam Krzysztofa od 20 lat i w klasycznej sodówie by się nie sprawdził.

• W połowie pojedynku Antek Królikowski vs Reszta Świata aktor zaczął „chajzerować” i wyznał, że to wszystko po to, by pomóc Ukrainie.

Polityka 16.2022 (3359) z dnia 12.04.2022; Kultura; s. 91
Reklama