Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Jacek Łągwa, były muzyk Ich Troje, przyznał się, że swoje kłopoty finansowe zawdzięcza spłacaniu długów Michała Wiśniewskiego, za którego poręczył i się przeliczył. Już teraz wiem, dlaczego największy hit zespołu zaczynał się od słów: „Powiedz, powiedz czemu…?”.

• Piotr Kraśko usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu bez uprawnień. Grozi mu kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. Z jego jeżdżeniem jest jak z „Faktami” w TVN. Jak on prowadzi, to reszta się boi.

• Robert Kozyra nie jest już szefem studia filmowego Dominiki Kulczyk. Robert jest bardzo konsekwentny w budowaniu swego CV. Większość zawartych tam punktów zaczyna się od zdania: Nie jest już.

• Z ostatnich przecieków ze skrzynki Dworczyka wynika, że współpracownik premiera Jarosław Gajewski już w 2019 r. konsultował z Robertem Mazurkiem sprawę zwolnienia Wojtka Manna z Trójki. Liczba osób występujących w tym tekście jest większa od liczby osób aktualnie słuchających tej stacji.

• Mateusz Gessler przeszedł z TVN do Polsatu, gdzie poprowadzi 7. sezon programu „Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia”. To takie widowisko, w którym prowadzący do piekarnika chętniej zaprasza uczestników niż ich potrawy.

• Modelka Magda Malicka, była narzeczona Tomasza Karolaka, wyszła za mąż w miejscowości Santa Barbara za muzyka zespołu Guns N’Roses Franka Ferrera. Nie dziwi mnie wybór. Jakoś do Tomka nie pasuje mi cytat: „Sweet child o’mine”…

• Influencerka i blogerka fitness Marit Surma, znana jako Deynn, planuje rozpocząć karierę w FAME MMA. Jeśli do tego momentu, drogi czytelniku, nic nie zrozumiałeś z tego newsa, to przypominam: skarpety do sandałów dobieramy pod kolor reklamówki.

Polityka 22.2022 (3365) z dnia 24.05.2022; Kultura; s. 78

Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Reklama