Twoja „Polityka”. Jest nam po drodze. Każdego dnia.

Pierwszy miesiąc tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Wydawało się, że puchar za najśmieszniejszy rozwód mają pewny Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, a tutaj taki finisz. Maffashion i Sebastian Fabijański. On się publicznie tłumaczy, a ona się publicznie odcina. Jak w kinie porno. Fabuła marna, ale wszystko dokładnie widać.

• Etiennette Wiśniewska idzie w ślady ojca – oznajmiają media. Ma nową fryzurę w kolorze fioletowym. Trudno. Przy takim potencjale prokreacyjnym Michała polski show-biznes nie ma szans na jakość.

• Edyta Herbuś poprowadzi w TVP nową edycję programu „You Can Dance – Nowa generacja 2”. Edyta lubi na Instagramie zamieszczać koturnowe refleksje oraz egzaltowane deklaracje. Właśnie się sama o nie potknęła.

• Zoom TV ruszyła z programem śniadaniowym pt. „Poranny rogal”. Prowadzą go m.in. Jacek Kawalec z Krzysztofem Skibą, Sławomir z żoną, Kasia Zielińska z siostrą oraz Kasia Pakosińska z mężem. Ja obejrzałem z trudem.

• Jaś Kapela wyrównał bilans swoich walk na Prime Show MMA 2. Tym razem publicysta przegrał z poetą i piosenkarzem Konradem Skolimowskim. Jaś przed walką przebrał się za księdza, co już w 2. rundzie ułatwiło mu kontakt z Jezusem.

• Patryk Vega nakręcił autobiografię pt. „Niewidzialna wojna”. Nareszcie. Po przyjrzeniu się wszystkim możliwym patologiom w naszej ojczyźnie, a następnie po zekranizowaniu ich i zmontowaniu w dwa tygodnie, Patryk postanowił wziąć na celownik ostatnią.

• Tomasz Lis nareszcie sprzedał swoją willę w Konstancinie. Podobno 504 m kw. za 5 mln euro. Siedem pokoi, basen i garaż. Ze zdjęć budynku ewidentnie wynika, że ktoś mobbingował architekta.

• Radek Majdan wrzucił do sieci zdjęcie ze swoim synkiem. Uwagę oglądających przykuły jego nie do końca białe skarpety.

Polityka 30.2022 (3373) z dnia 19.07.2022; Kultura; s. 85
Reklama