Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Wydawało się, że puchar za najśmieszniejszy rozwód mają pewny Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, a tutaj taki finisz. Maffashion i Sebastian Fabijański. On się publicznie tłumaczy, a ona się publicznie odcina. Jak w kinie porno. Fabuła marna, ale wszystko dokładnie widać.

• Etiennette Wiśniewska idzie w ślady ojca – oznajmiają media. Ma nową fryzurę w kolorze fioletowym. Trudno. Przy takim potencjale prokreacyjnym Michała polski show-biznes nie ma szans na jakość.

• Edyta Herbuś poprowadzi w TVP nową edycję programu „You Can Dance – Nowa generacja 2”. Edyta lubi na Instagramie zamieszczać koturnowe refleksje oraz egzaltowane deklaracje. Właśnie się sama o nie potknęła.

• Zoom TV ruszyła z programem śniadaniowym pt. „Poranny rogal”. Prowadzą go m.in. Jacek Kawalec z Krzysztofem Skibą, Sławomir z żoną, Kasia Zielińska z siostrą oraz Kasia Pakosińska z mężem. Ja obejrzałem z trudem.

• Jaś Kapela wyrównał bilans swoich walk na Prime Show MMA 2. Tym razem publicysta przegrał z poetą i piosenkarzem Konradem Skolimowskim. Jaś przed walką przebrał się za księdza, co już w 2. rundzie ułatwiło mu kontakt z Jezusem.

• Patryk Vega nakręcił autobiografię pt. „Niewidzialna wojna”. Nareszcie. Po przyjrzeniu się wszystkim możliwym patologiom w naszej ojczyźnie, a następnie po zekranizowaniu ich i zmontowaniu w dwa tygodnie, Patryk postanowił wziąć na celownik ostatnią.

• Tomasz Lis nareszcie sprzedał swoją willę w Konstancinie. Podobno 504 m kw. za 5 mln euro. Siedem pokoi, basen i garaż. Ze zdjęć budynku ewidentnie wynika, że ktoś mobbingował architekta.

• Radek Majdan wrzucił do sieci zdjęcie ze swoim synkiem. Uwagę oglądających przykuły jego nie do końca białe skarpety.

Polityka 30.2022 (3373) z dnia 19.07.2022; Kultura; s. 85

Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Reklama