Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Były reporter „Faktów” TVN Krzysztof Skórzyński dołączy do grona prowadzących program „Dzień Dobry TVN”. Czyli potwierdza się podejrzenie, że to Michał Dworczyk obsadza wszystkie stanowiska.

• Podczas festiwalu w Sopocie Agnieszka Chylińska po raz pierwszy zaprezentowała swoje nowe tatuaże. Uwagę mediów szczególnie przykuł ten na twarzy z ich zdaniem literówką – „Never Endig Sorry”. Mnie to nie dziwi. Wyrazisty wizerunek wymaga nowych wyrazów.

• „Szokujący wywiad w TVN. Musiał interweniować wydawca” – krzyczy oburzony publicysta Plejady. A wszystko przez to, że Margaret użyła, uwaga, wulgarnego zwrotu: „wredne cipunie”. Szok. Autorowi polecam książkę „Wielka księga cipek”. Niech chociaż tam zajrzy.

• Jasnowidz Krzysztof Jackowski ostrzega ludzkość przed aplikacjami, które umożliwiają animacje starych zdjęć. W ten sposób dusze zmarłych mogą uzyskać dostęp do naszego świata. Ja bym go słuchał. Kiedyś zapowiedział, że w Polsce umrze dużo starszych ludzi. I umarło.

• Podczas transmisji z lekkoatletycznych mistrzostw Europy Przemysław Babiarz przekazał serdeczne pozdrowienia dla byłego biegacza, który zmarł kilka miesięcy temu. Przemek dorabia sobie jako mówca motywacyjny. W tym przypadku bez sukcesu.

• Adam Nergal Darski, książę ciemności oraz licznych procesów, opublikował na swym Instagramie zdjęcie z Dodą. Tym samym potwierdził starą prawdę – Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle.

• „Agnieszka Woźniak-Starak odsłoniła nogi, ale to buty robią robotę”. Tyle zobaczył na festiwalu w Sopocie autor z Plotek.pl. „Agnieszka w różowym. Agnieszka cała na złoto. Agnieszka w jeansowej stylizacji. Agnieszka w sportowej stylizacji.

Polityka 35.2022 (3378) z dnia 23.08.2022; Kultura; s. 79
Reklama