Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Dobre wiadomości dla „Wiadomości”

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

TV Republika ruszyła z programem pt. „Poza polityką”, w którym pokaże najważniejsze postacie życia politycznego prywatnie. Antoni Macierewicz, Marek Suski czy Ryszard Terlecki. Już z samej listy nazwisk widać, że nie będzie to talent show.

• W jednym z wywiadów Agnieszka Woźniak-Starak wyznała, że darzy szacunkiem pracę paparazzich. Też uważam, że facet dybiący podczas śmiertelnej choroby Ani Przybylskiej na jej dzieci przed szkołą zasługuje na szacunek. Mógł przecież zrobić zdjęcia na pogrzebie.

• Pan Tomasz Terlikowski poprowadzi w internetowym radiu RMF24 codzienną dwugodzinną audycję. Jak mówi Ewangelia Łukasza 1:37: „U Pana żadna rzecz nie jest niemożliwa”.

• Dobre wiadomości dla „Wiadomości”. Aż 58,7 proc. ankietowanych przez United Surveys stwierdziło, że nie wierzy w informacje przekazywane przez „Wiadomości” TVP. 31 proc. badanych wierzy. Tych skierowano na dokładniejsze badania.

• Prezenterka Anna Popek została obok Jarka Jakimowicza gospodynią programu TVP Info „W kontrze”. Wiele osób było zaskoczonych, ale Ania ostrzegała ostatnio, że znalezienie dobrego partnera na Tinderze nie jest proste.

• Serwis Plotek.pl umocnił się w wakacje jako lider zasięgowy wśród witryn o tematyce showbiznesowo-plotkarskiej. Duże spadki zanotował Pudelek. Jak widać użytkownicy wolą ignorancję z przypadku niż głupotę z wyboru.

• Udany debiut w „DDTVN” zaliczyli Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński. To najlepszy dowód na siłę marzeń. Małgosia pół roku temu powiedziała publicznie, że o tym marzy. Z Krzysztofem było podobnie. Dziś też prowadzi ten program. A wcale o tym nie marzył.

• Były przewodniczący PO Grzegorz Schetyna stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

Polityka 37.2022 (3380) z dnia 06.09.2022; Kultura; s. 83
Oryginalny tytuł tekstu: "Mea pulpa"
Reklama