Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Spółka Goat Gomez, której współwłaścicielem jest Robert Lewandowski, zapowiada grę wideo „Sports: Renovations”, polegającą na remontowaniu stadionów i hal sportowych. Dobry ruch w czasach, gdy gry z naszymi piłkarzami przeszły z kategorii „Sportowe” do „Symulacyjne”.

• Na satelicie Astra 19,2E pojawiły się cztery niekodowane kanały muzyczne oraz TV Trwam. Deluxe Dance, Deluxe Rock, Deluxe Flashback i Deluxe Rap. Ciekawy mix. Fanów muzyki i fanów TV Trwam dużo łączy. Obie grupy nie lubią, jak im ktoś pokrzyżuje zabawę.

• Tomasz Kammel odkrył w sobie talent pedagogiczny i naucza na Instagramie, co zrobić, by jeszcze bardziej emanować charyzmą. Otóż: „Wchodząc na scenę, nie należy mówić nic”. Świetna rada. Też uważam, że wchodząc na scenę, należy przede wszystkim myśleć.

• „Agnieszka Kotońska ma kryształowy żyrandol. Takiego przepychu dawno nie widzieliśmy!” – zachwyca się Patrycja Kulasza z serwisu Plotek. Tym samym potwierdzając plotki, że zarobki w Agorze są skandaliczne.

• TVP pokaże wiosną nowy serial pt. „Polowanie na ćmy”. Wystąpią Monika Krzywkowska, Sonia Mietielica, Piotr Nerlewski i Przemysław Stippa. Fabuła opowiada o tym, że autorom nie wyszło polowanie na znane nazwiska.

• „Wiadomości” TVP poświęciły 31. finałowi WOŚP 13 sekund czasu antenowego. Ale za to TVP Info tego samego dnia dużo czasu poświęciło braciom Karnowskim. Ewidentnie też potrzebującym pomocy.

• Pudelek donosi. „Małgorzata Kożuchowska parkuje swoje warte pół miliona porsche na zakazie. Widać, że uważa się za lepszą”. Podstawowe kompetencje pracowników tego serwisu to: obsługa komputera, niska samoocena, dyspozycyjność.

Polityka 7.2023 (3401) z dnia 07.02.2023; Kultura; s. 86
Reklama