Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Spełni się wreszcie marzenie Szymona Hołowni

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Podczas wywiadu w TVN twórca organizacji Fame MMA Wojtek Gola wyznał, że jego największym marzeniem jest zobaczenie w oktagonie Dody. Dobry pomysł. Od czasu nokautu na Agnieszce Szulim w toalecie Doda nie może znaleźć przeciwnika na swoim poziomie.

• Jacek Stachursky wraz z boysbandem składającym się z tiktokerów reklamują sosy firmy Łowicz. W rytm hitu Backstreet Boys pt. „Everybody”. Dobry wybór ambasadora. Muzyka Jacka jest jak sos. Trochę łagodna, trochę ostra, ale najczęściej bez smaku.

• W podcaście Onetu Sławomir Sierakowski mocno podsumował działalność Szymona Hołowni: „To jest człowiek, który będzie odpowiedzialny za historyczny błąd polskiej opozycji”. I tak spełni się wreszcie marzenie Szymona. Przejdzie do historii.

• Rafał Brzozowski wystąpił w słynnym programie Elżbiety Jaworowicz „Sprawa dla reportera”. To program interwencyjny, pokazujący niezrozumiałe zjawiska z życia społecznego. Czyli dobrze wybrał.

• Wielki powrót Zygmunta Chajzera. Poprowadzi nowy lifestylowy program na antenie News24 pt. „Chajzer podaje”. Co ciekawe, jego współpracownicą będzie Małgorzata Walczak, była partnerka jego syna Filipa. I tak proszek ojca usuwa plamy zostawione przez syna.

• To najdziwniejszy przypadek jaki ostatnio widziałem. Wybitny aktor Dawid Ogrodnik został ambasadorem krakowskiego centrum handlowego Bonarka. Tak, ten od „Ostatniej rodziny”, „Jesteś Bogiem” czy „Johnny’ego”. Powiem coś, co ogrodnik zrozumie. Nie przesadzaj!

• 31 marca Amazon Prime Video pokaże swoją pierwszą polską produkcję. Będzie to dokument o Robercie Lewandowskim pt. „Lewandowski – Nieznany”. Dobrze, że film nie trafia do kin, bo słowo „trafia” budzi ostatnio pewną nerwowość.

Polityka 11.2023 (3405) z dnia 07.03.2023; Kultura; s. 77
Oryginalny tytuł tekstu: "Mea pulpa"
Reklama