Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Film Krzysztofa Stanowskiego o wymyślonej karierze Natalii Janoszek obejrzało na YouTube już blisko 7 mln widzów. Tym samym autor spełnił jej największe marzenie: wreszcie wystąpiła w hicie.

• Koniec „You Can Dance” w TVP1. Tym samym pracę tracą naczelna chórzystka telewizji publicznej Kasia Cichopek oraz „wizjoner tańca”, czyli Agustin Egurrola. Był taki dowcip: „– Towarzyszu Stalin, przyszedł wizjoner i mówi, że zna przyszłość. – Do łagru. Jakby znał, toby nie przychodził”.

• WP z bólem informuje, że Martyna Wojciechowska jest załamana, bo paparazzi zrobili jej zdjęcia na plaży, a to był jej intymny czas. Ten sam portal bez skrupułów publikuje nagie zdjęcia celebrytek zrobione zza krzaków. Internet. W wolnym tłumaczeniu: bullshit department.

• Doskonała wiadomość dla stacji Polsat News. Jej widownia zdominowana jest przez osoby starsze, emerytów, osoby z wykształceniem podstawowym i mieszkańców wsi. Jak uczą podręczniki: grupa docelowa najlepiej oddaje charakter marki.

• W „Pytaniu na śniadanie” gościł rotmistrz kawalerii Adam Sujecki, który stwierdził, że aby dzieci były mężne, trzeba dać im konie, szable i oręże. „Bardzo jest to nie po drodze z moimi poglądami” – wyznał Tomasz Kammel. Tym samym ujawnił, że jakiekolwiek ma.

• Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski wracają razem do telewizji. Para poprowadzi „Kabaretowe przeboje” w Zoom TV. Wybór nadawcy ewidentnie pokazuje, że potrafią się śmiać z siebie.

• Tytuły krzyczą: „Paulina Smaszcz postanowiła odmienić swoje życie. Smaszcz obraża kobiety. Smaszcz była w związku. Smaszcz podjęła wyzwanie. Smaszcz romantycznie pozuje. Smaszcz wbija szpilkę Kurzajewskiemu”.

Polityka 35.2023 (3428) z dnia 22.08.2023; Kultura; s. 86
Reklama