Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Tajemnicza partnerka Marcinkiewicza. Nareszcie prawica z ludzką twarzą

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Edyta Górniak zdemaskowała dziennikarza TVN, że jest gejem, a wszystkie jego dziewczyny były przykrywkami. Dodatkowo ujawniła, że nie przygotowuje się do wywiadów. Nieźle jak na osobę, która podczas koncertów nie pamięta słów własnych piosenek.

• Stand-uper Łukasz Lotek Lotkowski został zapytany w TVN, za jakie danie byłby gotów związać swoje dalsze losy z Magdą Gessler. Odpowiedź była szybka: „Pół pączka”. Druga połowa życia często polega na leczeniu się ze skutków pierwszej.

• Futbolista Jakub Rzeźniczak zdradzał, szykanował i publicznie znieważał swoje partnerki. Aż tu nagle w jego obronie staje słynny z megalomanii doktor Krzysztof Gojdź: „Każdy ma jakieś potknięcia w życiu”. Polska medycyna też.

• Dorota Doda Rabczewska została skazana na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata i 100 tys. zł grzywny. Sprawa dotyczyła wymuszania, zastraszania i szantażowania jej byłego partnera Emila Haidara. Jestem w lepszej sytuacji. Gdy słucham jej piosenek, czuję tylko wymuszanie i zastraszanie.

• Martyna, tajemnicza partnerka Kazimierza Marcinkiewicza, wyznała na Instagramie, że lubi, jak ją Kazimierz dusi. Jestem na tak. Nareszcie prawica z ludzką twarzą.

• Warto zapamiętać to nazwisko: Agnieszka Piskorz. W serwisie sport.pl podzieliła się zdjęciami z domu Andrzeja Gołoty z podpisem: „Po prostu wow. Co za luksus”. Stosując podobną perspektywę krytyczną: jeśli masz kanapę i drewniane meble, jesteś bokserem.

• Raper Tede wyznał w Kanale Zero, że był świadkiem bójki w pomieszczeniu dla VIP-ów podczas ostatniej gali Fame MMA. Dzięki Mateuszowi Borkowi ktoś był VIP-em krócej niż pozostali.

• Polityk PiS i kandydat na prezydenta Bydgoszczy Łukasz Schreiber zakończył swoje małżeństwo z Marianną, informując ją o tym w prasie.

Polityka 12.2024 (3456) z dnia 12.03.2024; Kultura; s. 86
Oryginalny tytuł tekstu: "Mea pulpa"
Reklama