Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Ciekawe wieści z szołbiznesu na taśmach Mraza

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

To największy sukces prezenterki Kasi Burzyńskiej, która po kilku latach przerwy wróciła do TVP. W trakcie rozmowy i tańca z emerytowanym modelem w „Pytaniu na śniadanie” wypadły jej przednie zęby. Piękny empatyczny gest w stronę seniorów.

• W trakcie Polsat Hit Festiwalu Majka Jeżowska wystąpiła z kontrowersyjnym raperem Malikiem Montaną. Recenzje środowiskowe są jednoznaczne. Albo ktoś zaczął, albo ktoś przestał brać narkotyki.

• Na 15-leciu znanego magazynu „K Mag” pojawił się doktor Krzysztof Gojdź. Niestety jest to ostateczny dowód na to, że pismo przestało być ostoją kultury, sztuki i stylu.

• „Pederaści już się kłócą. Wychodzi prawdziwa natura. Dwie parady równości w Warszawie”. To niezłomny redaktor Jarek Jakimowicz. Ewidentnie osamotniony. Niemający się z kim pokłócić.

• „Janachowska dziś ma uśmiech jak Ibisz. Ale nie zawsze tak było”. To popkulturowi stachanowcy z plotek.pl. Paradoks polskiego szołbiznesu: prawdziwym wyróżnieniem jest, gdy o tobie nie napiszą.

• Marcin Hakiel, były małżonek Kasi Cichopek, oraz jego partnerka Dominika Serowska spodziewają się dziecka. Gratulacje. Dominika znana jest z tego, że wcześniej podobał jej się Sebastian Fabijański.

• Kasia Cichopek, polska Oriana Fallaci, pojawiła się podczas Polsat Hit Festiwalu. Ma być to pierwszy krok do transferu Kasi do stacji. Czy tylko ja wyobrażam sobie ogrom szczęścia Edwarda Miszczaka?

• Anna Wendzikowska rozkręca nowy biznes. Będą to ekskluzywne warsztaty „Ku szczęściu” na Florydzie. Cena: 3 tys. dol. Bez względu na liczbę uczestniczek jedna osoba z pewnością wróci szczęśliwa.

• Taśmy Tomasza Mraza przynoszą także ciekawe wieści z szołbiznesu.

Polityka 24.2024 (3467) z dnia 04.06.2024; Kultura; s. 81
Oryginalny tytuł tekstu: "Mea pulpa"
Reklama