Twoja „Polityka”. Jest nam po drodze. Każdego dnia.

Pierwszy miesiąc tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Film

Gry z widzem

Jest on skierowany do osób lubiących współzawodnictwo oraz szarady, quizy i inne łamigłówki. Wysyłając esemesy bądź dzwoniąc pod płatne numery, można wziąć udział w licznych konkursach, m.in. słownych (układanie wyrazów, odnajdywanie brakującego słowa itp.) czy fotograficznych (trzeba np. zgadnąć, co przedstawia zdjęcie). Jest również program dla miłośników kina połączony z konkursem o tej tematyce. W sumie we wszystkich konkursach jest do wygrania 100 tys. złotych dziennie.

Jest też propozycja dla tych, którzy po prostu lubią pogadać, np. animowany „Diablo i Angelo” – tytułowi bohaterowie rozmawiają, a widzowie mogą w każdej chwili do tej rozmowy dołączyć poprzez esemesy. Mogą też kazać bohaterom wykonywać różne czynności, np. poprosić o zatańczenie bądź spytać ich, która godzina. Na razie program, bezpłatny i niekodowany, nadawany jest przez satelitę i stacje kablowe.

Roczne koszty TVN Gra mają wynosić ok. 4–5 mln zł. Piotr Walter, prezes spółki TVN, powiedział, że kanał powinien stać się zyskowny po dwóch latach funkcjonowania, przy czym 90 proc. zysków będzie pochodzić z wpływów telekomunikacyjnych, zaś jedynie 10 proc. z reklam. Kto więc będzie prawdziwym wygranym?

Reklama

Czytaj także

Kraj

Sondaż „Polityki”: Jak Polacy oceniają 8 lat rządów PiS. Czy te wyniki dają nadzieję?

Nasz sondaż pokazuje, że pewna grupa elektoratu opozycji tkwi w specyficznym politycznym półśnie: może by i chcieli, aby PiS stracił władzę, ale się przy tym nie upierają. Stale trzeba im wysyłać nowe impulsy, uzmysławiać ekscesy władzy (ostatnio afera wizowa), aby wyrwać ich z przekonania, że „jest tak jak zawsze i lepiej nie będzie”. Natomiast PiS już obudził swoich wyborców-śpiochów.

Mariusz Janicki
20.09.2023
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną