Książki

Medytacje dnia codziennego

Recenzja książki: Michał Cichy, „Do syta”

materiały prasowe
W „Do syta”, najnowszej książce Michała Cichego, jesteśmy zaproszeni do wzięcia udziału w lekcji świadomego życia w zgodzie ze światem.

W „Do syta”, najnowszej książce Michała Cichego, jesteśmy zaproszeni do wzięcia udziału w lekcji świadomego życia w zgodzie ze światem. Autor od kilkunastu lat medytuje, a od kilku prowadzi wedle autorskiej metody grupę Medytacji Dnia Codziennego. W „Do syta” poznajemy zarówno efekty medytacyjnego podejścia do życia, jak i sposoby na przygotowanie się do wyprawy w głąb własnej świadomości. Nie jest to przy tym podręcznik irytującego coachingu personalnego, ale czerpiące z buddyzmu zen literackie sprawozdanie z dojrzewania do wewnętrznej harmonii. Snując swoją opowieść o wkraczaniu na ścieżkę samopoznania, Cichy dokonuje krótkiego i subiektywnego przeglądu różnych koncepcji medytacyjnych.

Michał Cichy, Do syta, Znak, Kraków 2021, s. 256

Polityka 32.2021 (3324) z dnia 03.08.2021; Afisz. Premiery; s. 72
Oryginalny tytuł tekstu: "Medytacje dnia codziennego"
Reklama

Czytaj także

Kultura

TikTok – nowa fabryka hitów

Najpierw przenieśli się tu odbiorcy, widząc w tym miejsce dla żywej muzyki. Za nimi ruszyli twórcy – ostatnio Abba. I wydawcy, wyczuwając nową fabrykę hitów. Miejsce MTV zajął TikTok.

Michał R. Wiśniewski
21.09.2021