Ludzie i style

Przemienieni

Nowy trend: blogi z siłowni

Jerzy Bąk: Zaczęło się od siłowni, którą młodszy brat zrobił w przydomowym garażu. Jerzy Bąk: Zaczęło się od siłowni, którą młodszy brat zrobił w przydomowym garażu. Jerzy Bąk
Kiedyś: masa albo skóra i kości, kompleksy, brak pewności siebie. Dziś: rzeźba, kult treningu, skok samooceny. Blogują, filmują, pokazują w sieci, radzą i – czasami – zarabiają.
Paulina Kuczyńska: Niektórym dziewczynom trudno zaakceptować, że przemiana musi potrwać miesiące albo nawet lata.llealicious.blogspot.com Paulina Kuczyńska: Niektórym dziewczynom trudno zaakceptować, że przemiana musi potrwać miesiące albo nawet lata.

Jerzy Bąk: Testosteron nie hula

Pięć lat temu byłem taki jak na tym zdjęciu, które wrzuciłem do sieci, żeby zobrazować moją przemianę: 191 cm wzrostu, 78 kg wagi, brak jakiegokolwiek wyglądu. Teraz, jak patrzę w lustro, jestem zadowolony, bo widzę innego człowieka. Sam jestem dla siebie motywacją, bo przejść taką metamorfozę, zaczynając w wieku 34 lat, to jest, uważam, duży sukces.

Zaczęło się od siłowni, którą młodszy brat zrobił w przydomowym garażu. Też chciałem spróbować, ale podśmiewali się ze mnie: gdzie ty, dziadek, krzywdę sobie zrobisz!

Polityka 11.2016 (3050) z dnia 08.03.2016; Ludzie i style; s. 92
Oryginalny tytuł tekstu: "Przemienieni"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >