Ludzie i style

Strzel sobie drinka

Rzeczy do/od rzeczy

Szklanka Ben Shot Szklanka Ben Shot Benshot

Nie chcemy sugerować charakteru drinka – którym może być coś mocniejszego, ale i woda z kranu. Ale niezależnie od tego warto go wychylić w dobrym stylu. Szkło to oczywistość, ale i jemu warto nadać mocny charakter. Projektanci szklanki Ben Shot, ojciec i syn mieszkający na bezdrożach Wisconsin, postanowili wykorzystać do tego prawdziwy nabój wtłoczony w ściankę naczynia. Uwaga! Niestety, choć szklanka nie jest odporna na stłuczenie ani na kolejne wystrzały (tu językowy niuans: po angielsku shot to nie tylko „strzał”, ale i „kieliszek czegoś mocnego”), asystowanie przy wiosennym grillowaniu zniesie na pewno.

Polityka 20.2016 (3059) z dnia 10.05.2016; Felietony; s. 107
Oryginalny tytuł tekstu: "Strzel sobie drinka"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Układ się rozpada. Spowiedź byłego doradcy Morawieckiego

Tomasz Krawczyk, były doradca Lecha Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego, o nadziejach i złudzeniach ludzi PiS.

Rafał Kalukin
03.12.2020