Ludzie i style

Zrób sobie zapasy

Rzeczy do/od rzeczy

Lunchador Bottle Opener Lunchador Bottle Opener materiały prasowe

Nie uprawiają państwo sportu? Spokojnie, nie będziemy nikogo tutaj rozliczać ani motywować. Zamiast tego proponujemy wdzięczną i smaczną dyscyplinę zastępczą – butelkę otworzy za nas meksykański zapaśnik. Lunchador Bottle Opener to sprytne i dziecinnie proste urządzenie – ma sylwetkę i moc siłacza, a przy tym pomaga szyjce butelki uwolnić się od kapsla. Nie będziemy nikomu wypominać liczby otwartych napojów, choć – jak wiadomo – im więcej ćwiczeń, tym lepszy będzie ich efekt.

Polityka 24.2016 (3063) z dnia 07.06.2016; Felietony; s. 107
Oryginalny tytuł tekstu: "Zrób sobie zapasy"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

Od SB do NATO i UE

Książka amerykańskiego dziennikarza Johna Pomfreta pokazuje, jak po 1989 r. solidarnościowe władze z pomocą byłych szpiegów SB otworzyły nam drzwi na Zachód.

Grzegorz Rzeczkowski
17.01.2022