Ludzie i style

Misie na zimę

Rzeczy do/od rzeczy

Misiowy śpiwór projektu Abigail Mackenzie Misiowy śpiwór projektu Abigail Mackenzie materiały prasowe

Zima to nie tylko stan pogody, ale też ducha. Jak z nią walczyć, czyli się ogrzać? Wyjazd pod palmę, gorąca herbata, pozytywne myślenie o zbliżającym się lecie – te rozwiązania ludzie znają i stosują je od dziesiątków lat. A co robią w tym czasie zwierzęta? Zapadają w zimowy sen. I to zabawnie zinterpretowała projektantka Abigail Mackenzie, proponując misiowe śpiwory – dla dzieci i dla dorosłych. Jak w przyrodzie, jest kilka gatunków niedźwiadków, nawet panda. Którego wybrać? To już zostawiamy państwu, byleście się obudzili przed wiosną!

Polityka 42.2016 (3081) z dnia 11.10.2016; Felietony; s. 107
Oryginalny tytuł tekstu: "Misie na zimę"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Los bezpłodnych katolików: niech Bóg decyduje

Wierzą w Boga, dlatego nie decydują się na potępiane przez Kościół in vitro i inseminację. Niepłodni po katolicku.

Elżbieta Turlej
24.01.2013