Ludzie i style

Życie pozatrójkowe

Co słychać u tych, których w Trójce już nie słychać

Zwolnieni dziennikarze Trójki, od lewej: Damian Kwiek (siedzi), Wojciech Dorosz, Tomasz Ławnicki, Jerzy Sosnowski Zwolnieni dziennikarze Trójki, od lewej: Damian Kwiek (siedzi), Wojciech Dorosz, Tomasz Ławnicki, Jerzy Sosnowski Leszek Zych / Polityka
Polityczna zmiana w publicznym radiu wymiotła z Trójki kilkanaście osób. Co się z nimi stało? I czy emocjonalnie wciąż bywają na Myśliwieckiej?
Joanna MielewczykTola Martyna Piotrowska Joanna Mielewczyk

Bolesne zwolnienie

Joanna Mielewczyk. W Trójce: autorka audycji „Matka Polka Feministka” oraz „Seks nasz powszedni”.

Niedługo po wyborach parlamentarnych jeden z moich kolegów zażartował, że na liście do zwolnienia będę pierwsza. Ze względu na tematykę prowadzonych audycji i słowa: seks i feministka. Nie byłam pierwsza, ale długo nie popracowałam. 

Audycje zdjęto z ramówki w czerwcu. Usłyszałam, że to nie oznacza końca pracy, mogę zgłosić nowe propozycje.

Polityka 15.2017 (3106) z dnia 11.04.2017; Ludzie i style; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Życie pozatrójkowe"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Mama transpłciowego dziecka: Mój syn czuje, że w Polsce jest nikim

Nie czarujmy się, że Polki i Polacy na pstryknięcie palcami zrozumieją, co to znaczy transpłciowość. Ale Pawłowicz i Kaczyński paradoksalnie przyczyniają się do edukacji społeczeństwa – mówi Ewelina Słowińska, mama Saszy, aktywistka fundacji Trans-Fuzja.

Mateusz Witczak
12.04.2021