Ludzie i style

Jak myśleć w głowach innych

Co się działo na letnich Ogrodach POLITYKI w Elblągu

Zespół Dr Misio z Arkadiuszem Jakubikiem na scenie Biblioteki Elbląskiej Zespół Dr Misio z Arkadiuszem Jakubikiem na scenie Biblioteki Elbląskiej Tadeusz Późniak / Polityka
Ogrody POLITYKI w Elblągu to już instytucja z pokaźną tradycją. W tym roku było jak zwykle w przeszłości – gwarnie, barwnie, a niekiedy kontrowersyjnie. I o to właśnie chodziło.
Publiczność jednego z paneli dyskusyjnychTadeusz Późniak/Polityka Publiczność jednego z paneli dyskusyjnych

Witając elbląską publiczność, redaktor naczelny naszego tygodnika Jerzy Baczyński zapowiedział, że tegoroczne Letnie Ogrody POLITYKI będą bardziej „kameralno-dyskusyjne” niż te z dawniejszych edycji. Rzeczywiście, środek ciężkości 14. Ogrodów zdawał się lokować w debatach panelowych. I nie był to pomysł chybiony, o czym można się było przekonać już w trakcie pierwszego panelu (w środę 31 maja), który poprowadziła red. Ewa Wilk, a jej rozmówcami byli trzej reportażyści POLITYKI – Artur Domosławski, Marcin Kołodziejczyk i Piotr Pytlakowski.

Polityka 23.2017 (3113) z dnia 06.06.2017; Ludzie i style; s. 92
Oryginalny tytuł tekstu: "Jak myśleć w głowach innych"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

TikTok – nowa fabryka hitów

Najpierw przenieśli się tu odbiorcy, widząc w tym miejsce dla żywej muzyki. Za nimi ruszyli twórcy – ostatnio Abba. I wydawcy, wyczuwając nową fabrykę hitów. Miejsce MTV zajął TikTok.

Michał R. Wiśniewski
21.09.2021