Ludzie i style

Plan, by mieć plan

Nowe hobby: planowanie

Trend, by efektywnie wykorzystywać każdą chwilę, nie jest zjawiskiem nowym, choć rzeczywiście kiedyś dotyczył głównie sfery życia zawodowego. Trend, by efektywnie wykorzystywać każdą chwilę, nie jest zjawiskiem nowym, choć rzeczywiście kiedyś dotyczył głównie sfery życia zawodowego. Getty Images
O tej porze roku siadamy zwykle nad czystym kalendarzem, by zastanowić się, co nas czeka w najbliższych miesiącach. Dla niektórych samo planowanie stało się nowym hobby.
Pani Swojego Czasu, czyli blogerka Ola Budzyńska, szkoli kobiety, jak się lepiej zorganizować, wydała też dwie edycje autorskich planerów.Julita Pająk Pani Swojego Czasu, czyli blogerka Ola Budzyńska, szkoli kobiety, jak się lepiej zorganizować, wydała też dwie edycje autorskich planerów.

„Tak czekałam na swój planer. Wreszcie jest. Już od miesiąca jest. I leży sobie na stercie książek do przeczytania. I czeka... a ja nie wiem, od czego zacząć. Tak, wiem, plany, cele itp., ale patrząc na pokazane już planery Wasze, to ja nie mam czasu na takie ich przyozdabianie, »muskanie«, choć chciałabym graficznie poszaleć” – to jeden z wpisów w facebookowej grupie poświęconej kobietom, które chcą „wziąć czas w swoje ręce i zarządzać nim po swojemu – na kobiecy sposób”.

Polityka 1.2018 (3142) z dnia 26.12.2017; Ludzie i style; s. 108
Oryginalny tytuł tekstu: "Plan, by mieć plan"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Rynek

Jak PGNiG dosala Zatokę Pucką

Dlaczego mieszkańcom nadmorskiego Kosakowa przeszkadza, że morze jest słone?

Ryszarda Socha
12.11.2019