Ludzie i style

Janusz Dzięcioł w szponach szołbizu

Janusz Dzięcioł Janusz Dzięcioł Adam Chełstowski / Forum
Wyluzowany Janusz Dzięcioł powtarza do kamery, że nie lubiłby siebie, gdyby się zmienił, dlatego się nie zmieni, chociaż kto wie, co sława przyniesie. Szołbiznes, mówią ludzie, jest jak walec, każdego rozgniecie, każdą głębię duchową zniweluje. Czy normalny człowiek po wygraniu bardzo popularnego programu telewizyjnego może z wygranym półmilionem złotych w kieszeni wrócić do bloków, do pracy?

Burmistrz Pogoda jest niewyspany, wieczorem był w Sękocinie, występował w TVN razem z państwem Dzięciołami, a potem pół nocy jechał z powrotem do Świecia, które wciąż żyje sukcesem Janusza. W tym sukcesie burmistrz ma swoją cegiełkę, to on udzielił Januszowi urlopu na czas pobytu w domu Wielkiego Brata, na koniec żartem spytał: – Co będzie, jak pan wygra, zostawi pan nas?

Absolutnie nie zamierzam – odpowiedział komendant Dzięcioł, co pan burmistrz chciał wczoraj przed kamerami z wdzięcznością podkreślić, niestety nie miał okazji, bo to Warszawa decydowała, co kto na wizji powie.

Polityka 26.2001 (2304) z dnia 30.06.2001; Kraj; s. 28

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Dramat dzieci z wrodzonymi wadami

Co roku rodzi się ponad 2 tys. dzieci z głębokimi wadami. Ich rodziców czasem trzeba zastąpić lub im pomóc. Lecz nie ma kto tego zrobić.

Agnieszka Sowa
01.11.2016