Ludzie i style

Lans macabre

Celebryci nudzą

Robert Lewandowski z córką Klarą. Robert Lewandowski z córką Klarą. Instagram
Fachowość, wiedza i kompetencje nagle podrożały. Czy czas pandemii przewartościuje społeczne priorytety i zepchnie celebrytów na margines?
Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem.Instagram Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem.

Życie celebrytów straciło sens. Sytuacja pandemiczna zatrzymała gale, przyjęcia, rauty. Nie bywa się, nie wdzięczy na ściankach, nie mizdrzy do obiektywów, nie ujawnia mimochodem sekretów z życia najlepszych przyjaciółek. Skończyły się ustawki z fotoreporterami i wrzucanie selfie z „ładowania akumulatorów na Dominikanie”, bo chwilowo na Dominikany – bliskie i dalekie – nie ma się jak dostać. Nawet paparazzi czują flautę: żaden gwiazdor nie sika w bramie, nie wypada z taksówki, nie orbituje nad ranem w kierunku nie swojego mieszkania.

Polityka 17.2020 (3258) z dnia 21.04.2020; Ludzie i style; s. 64
Oryginalny tytuł tekstu: "Lans macabre"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Fotoreportaże

Urok małych liczb. Najlepsze polskie apartamentowce

Zamiast balkonów na długość stopy i niedoświetlonych parapetów są szerokie tarasy i wielkie okna, zamiast anonimowości – przestrzenie, które sprzyjają spotkaniom z sąsiadami. Najlepsze polskie apartamentowce mają mało mieszkań, wyjątkową architekturę i położenie. Niestety, kameralne wciąż znaczy rzadkie i ekskluzywne.

Marta Polny
28.09.2021