Ludzie i style

Dagmara, królowa życia, wilczyca z Kłodzka. Dlaczego nikt jej wcześniej nie sprawdził?

Dagmara Kaźmierska Dagmara Kaźmierska Paweł Wodzyński / EAST NEWS
Po cyklu artykułów w serwisie goniec.pl telewizje wyczyściły archiwa z programów, w których wystąpiła Dagmara Kaźmierska, bohaterka serialu reality „Królowe życia”. Pojawia się mnóstwo pytań: dlaczego dopiero teraz i jak w ogóle do tego doszło?

Kilka lat temu krążył żart, że „mama Madzi”, dzieciobójczyni, która otarła się o celebryctwo (pozowała w bikini na koniu na okładce brukowca), wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. Raz, że rozrywkowej produkcji TVN brakowało owych gwiazd i trzeba było sięgać coraz głębiej do beczki ze „sławami”, dwa – że społeczeństwo było zafascynowane przestępcami, mafiozami i mordercami.

Niedawna śmierć amerykańskiego celebryty, sportowca i aktora spotkała się z zupełnie innymi reakcjami niż zazwyczaj. Nie było obrazków, na których bohatera witałby święty Piotr; w zasadzie mało kto w ogóle deklarował smutek. Wszyscy wiedzieli, że to zrobił, chociaż mówił, że tego nie zrobił, to napisał przecież książkę o tym, jakby to zrobił, gdyby to zrobił. O.J. Simpson został oskarżony o zamordowanie byłej żony Nicole Brown i jej przyjaciela Rona Goldmana w czerwcu 1994 r. Aresztowanie Simpsona, policyjny pościg za jego białą terenówką i późniejszy proces przeszły do historii mediów – zbudowały fundamenty reality TV, a także nowoczesnej kultury celebryckiej. Prawnikom Simpsona doradzał m.in. Robert Kardashian, głowa klanu Kardashianek, okupujących dziś telewizory i media społecznościowe.

Wilczyca z Kłodzka

Serial reality „Królowe życia” był emitowany w latach 2016–22 w należącej do grupy TVN Warner Bros. Discovery stacji TTV. Jego fanowska encyklopedia opisuje główną bohaterkę (jako jedyna wystąpiła we wszystkich odcinkach) jako businesswoman z Kłodzka, gdzie prowadzi butik.

Reklama