Nauka

Koszyk jabłek

Mniejsza, 13-calowa wersja MacBooka Pro. Zainstalowano w nim niezwykłą matrycę Retina, więc obróbka grafiki na takim monitorze to czysta przyjemność. Mniejsza, 13-calowa wersja MacBooka Pro. Zainstalowano w nim niezwykłą matrycę Retina, więc obróbka grafiki na takim monitorze to czysta przyjemność. Materiały promocyjne
Niemal wszystkie media wspomniały o niedawnych premierach Apple, ale warto się bliżej przyjrzeć propozycjom tej firmy. Po pierwsze, wiele z tego, co się dzieje na rynku urządzeń mniej lub bardziej przenośnych, polega na imitowaniu rozwiązań Kalifornijczyków lub na trwaniu do nich w opozycji. Po drugie, nowe gadżety stanowią oznakę bezradności albo pewnej arogancji giganta stworzonego przez dwóch Steve’ów – Jobsa i Wozniaka.
iPad czwartej generacji pojawił sie dość niespodziewanie i wprawił posiadaczy poprzedniego modelu w lekkie zmieszanie.Materiały promocyjne iPad czwartej generacji pojawił sie dość niespodziewanie i wprawił posiadaczy poprzedniego modelu w lekkie zmieszanie.

Pojawienie się nowego „nowego” 10-calowego iPada przywitano z mieszanymi odczuciami. Dotyczy to zwłaszcza posiadaczy poprzedniego modelu (trzeciej generacji), także zwanego nowym. Ci nieszczęśnicy zaledwie parę miesięcy temu wykosztowali się na rewolucyjne urządzenie, by właśnie dowiedzieć się, że dziś za identyczną cenę Apple proponuje procesor aż dwukrotnie szybszy niż wcześniej. Nie ma w tym zagraniu nic nagannego, takie są prawa rynku, coraz krótszy jest żywot gadżetów – ale żeby aż tak krótki?

Polityka 45.2012 (2882) z dnia 07.11.2012; Nauka ; s. 61
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Za murami seminariów. Co chłopaków tam pcha? Jak sobie radzą?

Dziś mamy w Polsce ponad 70 seminariów, gdzie klerycy przez sześć lat są przygotowywani do swego zawodu.

Adam Szostkiewicz
24.09.2021