Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Nauka

Koszyk jabłek

Mniejsza, 13-calowa wersja MacBooka Pro. Zainstalowano w nim niezwykłą matrycę Retina, więc obróbka grafiki na takim monitorze to czysta przyjemność. Mniejsza, 13-calowa wersja MacBooka Pro. Zainstalowano w nim niezwykłą matrycę Retina, więc obróbka grafiki na takim monitorze to czysta przyjemność. Materiały promocyjne
Niemal wszystkie media wspomniały o niedawnych premierach Apple, ale warto się bliżej przyjrzeć propozycjom tej firmy. Po pierwsze, wiele z tego, co się dzieje na rynku urządzeń mniej lub bardziej przenośnych, polega na imitowaniu rozwiązań Kalifornijczyków lub na trwaniu do nich w opozycji. Po drugie, nowe gadżety stanowią oznakę bezradności albo pewnej arogancji giganta stworzonego przez dwóch Steve’ów – Jobsa i Wozniaka.
iPad czwartej generacji pojawił sie dość niespodziewanie i wprawił posiadaczy poprzedniego modelu w lekkie zmieszanie.Materiały promocyjne iPad czwartej generacji pojawił sie dość niespodziewanie i wprawił posiadaczy poprzedniego modelu w lekkie zmieszanie.

Pojawienie się nowego „nowego” 10-calowego iPada przywitano z mieszanymi odczuciami. Dotyczy to zwłaszcza posiadaczy poprzedniego modelu (trzeciej generacji), także zwanego nowym. Ci nieszczęśnicy zaledwie parę miesięcy temu wykosztowali się na rewolucyjne urządzenie, by właśnie dowiedzieć się, że dziś za identyczną cenę Apple proponuje procesor aż dwukrotnie szybszy niż wcześniej. Nie ma w tym zagraniu nic nagannego, takie są prawa rynku, coraz krótszy jest żywot gadżetów – ale żeby aż tak krótki?

Polityka 45.2012 (2882) z dnia 07.11.2012; Nauka ; s. 61
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >