Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty w okazyjnej cenie!

Subskrybuj
Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Tajwański telefon „One”  firmy HTC ma rewelacyjny 4,7-calowy wyświetlacz i głosniki, które emitują bardzo dobry dźwięk. Od razu spodobał się publiczności. Tajwański telefon „One” firmy HTC ma rewelacyjny 4,7-calowy wyświetlacz i głosniki, które emitują bardzo dobry dźwięk. Od razu spodobał się publiczności. materiały prasowe
Nieczęsto piszemy w tej rubryce o nowych gadżetach mobilnych, a zwłaszcza o telefonach – i nie bez powodu. Przypominałoby to bowiem nieco raportowanie o odkryciach nowych gatunków owadów w dżungli amazońskiej – takie ich mrowie. Czasem jednak robimy wyjątek. Dziś pretekstem jest niedawno zakończony Mobile World Congress w Barcelonie, tradycyjnie gromadzący znaczące firmy branży urządzeń mobilnych. Kilka z pokazanych tam urządzeń zgodnie uznano za wyjątkowo interesujące.
Xperia Tablet Z - ponoć najlżejszy (500 g) i najcieńszy (6,9 mm) tablet na rynku.materiały prasowe Xperia Tablet Z - ponoć najlżejszy (500 g) i najcieńszy (6,9 mm) tablet na rynku.

Z Tajwanu

Tajwański producent HTC, który już od pewnego czasu śmiało walczy o – by znowu użyć amazońskiej metafory – lepszą pozycję w łańcuchu pokarmowym, pokazał nowy telefon o nazwie One. Chociaż nie wieszczy on żadnej rewolucji, zachwycił recenzentów. Wyposażony w 4,7-calowy wyświetlacz sprawia wrażenie ponadprzeciętnie solidnego i eleganckiego zarazem telefonu, a to dlatego, że jego konstrukcja wykorzystuje zamkniętą, zaprojektowaną od podstaw aluminiową ramę.

Polityka 11.2013 (2899) z dnia 12.03.2013; Nauka; s. 67
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >