„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Tajwański telefon „One”  firmy HTC ma rewelacyjny 4,7-calowy wyświetlacz i głosniki, które emitują bardzo dobry dźwięk. Od razu spodobał się publiczności. Tajwański telefon „One” firmy HTC ma rewelacyjny 4,7-calowy wyświetlacz i głosniki, które emitują bardzo dobry dźwięk. Od razu spodobał się publiczności. materiały prasowe
Nieczęsto piszemy w tej rubryce o nowych gadżetach mobilnych, a zwłaszcza o telefonach – i nie bez powodu. Przypominałoby to bowiem nieco raportowanie o odkryciach nowych gatunków owadów w dżungli amazońskiej – takie ich mrowie. Czasem jednak robimy wyjątek. Dziś pretekstem jest niedawno zakończony Mobile World Congress w Barcelonie, tradycyjnie gromadzący znaczące firmy branży urządzeń mobilnych. Kilka z pokazanych tam urządzeń zgodnie uznano za wyjątkowo interesujące.
Xperia Tablet Z - ponoć najlżejszy (500 g) i najcieńszy (6,9 mm) tablet na rynku.materiały prasowe Xperia Tablet Z - ponoć najlżejszy (500 g) i najcieńszy (6,9 mm) tablet na rynku.

Z Tajwanu

Tajwański producent HTC, który już od pewnego czasu śmiało walczy o – by znowu użyć amazońskiej metafory – lepszą pozycję w łańcuchu pokarmowym, pokazał nowy telefon o nazwie One. Chociaż nie wieszczy on żadnej rewolucji, zachwycił recenzentów. Wyposażony w 4,7-calowy wyświetlacz sprawia wrażenie ponadprzeciętnie solidnego i eleganckiego zarazem telefonu, a to dlatego, że jego konstrukcja wykorzystuje zamkniętą, zaprojektowaną od podstaw aluminiową ramę.

Polityka 11.2013 (2899) z dnia 12.03.2013; Nauka ; s. 67
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Układ się rozpada. Spowiedź byłego doradcy Morawieckiego

Tomasz Krawczyk, były doradca Lecha Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego, o nadziejach i złudzeniach ludzi PiS.

Rafał Kalukin
03.12.2020