Techno echo. Przegląd nowości technicznych
Nieczęsto piszemy w tej rubryce o nowych gadżetach mobilnych, a zwłaszcza o telefonach – i nie bez powodu. Przypominałoby to bowiem nieco raportowanie o odkryciach nowych gatunków owadów w dżungli amazońskiej – takie ich mrowie. Czasem jednak robimy wyjątek. Dziś pretekstem jest niedawno zakończony Mobile World Congress w Barcelonie, tradycyjnie gromadzący znaczące firmy branży urządzeń mobilnych. Kilka z pokazanych tam urządzeń zgodnie uznano za wyjątkowo interesujące.
Tajwański telefon „One”  firmy HTC ma rewelacyjny 4,7-calowy wyświetlacz i głosniki, które emitują bardzo dobry dźwięk. Od razu spodobał się publiczności.
materiały prasowe

Tajwański telefon „One” firmy HTC ma rewelacyjny 4,7-calowy wyświetlacz i głosniki, które emitują bardzo dobry dźwięk. Od razu spodobał się publiczności.

Z Tajwanu

Tajwański producent HTC, który już od pewnego czasu śmiało walczy o – by znowu użyć amazońskiej metafory – lepszą pozycję w łańcuchu pokarmowym, pokazał nowy telefon o nazwie One. Chociaż nie wieszczy on żadnej rewolucji, zachwycił recenzentów. Wyposażony w 4,7-calowy wyświetlacz sprawia wrażenie ponadprzeciętnie solidnego i eleganckiego zarazem telefonu, a to dlatego, że jego konstrukcja wykorzystuje zamkniętą, zaprojektowaną od podstaw aluminiową ramę.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj