„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Nowy laptop firmy Lenovo. Za 1200 dolarów  dostajemy procesor Intela 2,4 GHz. Nowy laptop firmy Lenovo. Za 1200 dolarów dostajemy procesor Intela 2,4 GHz. materiały prasowe
Dziś po części nadrabiamy zaległości, po części relacjonujemy nowości technosfery, zaglądamy też na chwilę w przyszłość.
DevonAgent Pro to ciekawy program firmy DEVONtechnologies. Coś w rodzaju wyrafiniowanego Google'a.materiały prasowe DevonAgent Pro to ciekawy program firmy DEVONtechnologies. Coś w rodzaju wyrafiniowanego Google'a.

Laptop z kieszenią

Laptop IdeaPad Y500 firmy Lenovo, wyposażony w 15,6-calową matrycę (1920 x 1080 pikseli), to maszyna o umiarkowanie interesujących gabarytach i wadze. Ponadprzeciętnie ciekawy jest natomiast stosunek jego mocy do ceny. Tak wysoki iloraz spotyka się nieczęsto. Za ok. 1200 dol. (w najwydajniejszym pakiecie) dostajemy procesor Intel Core i7 2,4 GHz trzeciej generacji, kartę NVIDIA GeForce GT650M 2 GB oraz hybrydowy twardy dysk o pojemności nawet 1 TB.

Polityka 23.2013 (2910) z dnia 04.06.2013; Nauka ; s. 70
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Prof. Ewa Łętowska o sztuce godzenia się z nieuniknionym i przemijaniu

Prof. Ewa Łętowska o przemijaniu i przygotowaniach do śmierci. I o tym, co nas jeszcze w Polsce może czekać.

Violetta Krasnowska
08.12.2021