Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

PlayStation 4 - na rynku pojawi się za kilka miesięcy. PlayStation 4 - na rynku pojawi się za kilka miesięcy. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Lumix GF6 Panasonica, to nowoczesny kompakt niewymagający wielkiego doświadczenia.materiały prasowe Lumix GF6 Panasonica, to nowoczesny kompakt niewymagający wielkiego doświadczenia.

Wielofunkcyjność

Wspominaliśmy już w TechnoEchu o Xbox One, czyli konsoli Microsoftu, nie sposób więc choćby w paru słowach nie opisać PlayStation 4, jej bezpośredniej konkurentki ze stajni Sony. Urządzenie pojawi się w sprzedaży 29 listopada, ale jego zapowiedź już spowodowała ogromne zamieszanie na rynku. Po pierwsze, kosztując około 400 euro, ma być tańsza niż Xbox One. Po drugie, można na niej grać, nie będąc podłączonym bezpośrednio do Internetu.

Polityka 36.2013 (2923) z dnia 03.09.2013; Nauka ; s. 63
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

Michał Goleniewski – superszpieg początków zimnej wojny

Michał Goleniewski, oficer polskiego wywiadu i zaufany współpracownik radzieckiego KGB, pracował dla CIA. Był najważniejszym szpiegiem na początku zimnej wojny.

Grzegorz Rzeczkowski
22.10.2021