Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Zewnętrzny dysk pamięci WD My Cloud. Można z niego korzystać nie tylko za pośrednictwem peceta czy maca, ale też większości urządzeń mobilnych. Zewnętrzny dysk pamięci WD My Cloud. Można z niego korzystać nie tylko za pośrednictwem peceta czy maca, ale też większości urządzeń mobilnych. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Fitbit Force. Inteligentna opaska na ręke, która mierzy naszą aktywność fizyczną.materiały prasowe Fitbit Force. Inteligentna opaska na ręke, która mierzy naszą aktywność fizyczną.

Dużo pamięci

Czasem najciekawsze urządzenia pojawiają się niepoprzedzone promocyjnymi fanfarami – jakby ich producenci wiedzieli, że nabywcy tak czy owak dowiedzą się o nich. Takim właśnie zaufaniem obdarzyła swoich klientów firma Western Digital, od zarania cyfrowych dziejów zajmująca się nośnikami pamięci. Dyski zewnętrzne z serii WD My ­Cloud oferują 2, 3 lub 4 TB pamięci i kosztują odpowiednio 550, 700 i 900 zł.

Polityka 49.2013 (2936) z dnia 03.12.2013; Nauka ; s. 83
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Smartfonowa rewolucja według Wiśniewskiego

Czy świat wszechobecnych i wszechmocnych smartfonów jest tym, o czym marzyliśmy? A bezprzewodowa ewolucja stale przyspiesza.

Mariusz Herma
19.10.2021