Nauka

Facebook Paper, Glider Gloves Winter, Panono i inne

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Rękawiczki Glider Gloves Winter pozwalają korzystać ze smartfona lub tabletu na trzaskającym mrozie. Rękawiczki Glider Gloves Winter pozwalają korzystać ze smartfona lub tabletu na trzaskającym mrozie. materiały prasowe
Tym razem rubrykę poświęcamy rozwiązaniom z zakresu tzw. problemów pierwszego świata. Chodzi o te ze stawianych nam przez współczesny świat wyzwań, które w zestawieniu z globalnym kryzysem i ociepleniem klimatu wydają się nieistotne. Jeśli jednak za niewielkie pieniądze lub wręcz za darmo można życie uczynić przyjemniejszym, to czemu się przed tym bronić?
Kamera Panono szybko wykonuje panoramiczne zdjęcia otaczającego cię świata.materiały prasowe Kamera Panono szybko wykonuje panoramiczne zdjęcia otaczającego cię świata.

Odświeżanie profilu

Facebook Paper to aplikacja zaprojektowana przez powstałe niedawno Facebook Creative Labs z myślą o odświeżeniu nieco czerstwego już wizerunku najpopularniejszego serwisu społecznościowego. Mówi się ostatnio wiele o końcu Facebooka, pisze o masowej ucieczce najmłodszych użytkowników, spłoszonych obecnością ich rodziców, ciotek oraz wujków. Niezależnie od tego, czy to prawda, Paper z pewnością poprawi odbiór treści odczytywanych za pośrednictwem tego serwisu.

Polityka 8.2014 (2946) z dnia 18.02.2014; Nauka ; s. 65
Oryginalny tytuł tekstu: "Facebook Paper, Glider Gloves Winter, Panono i inne"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ludzie i style

Chorwacja – co zobaczyć w drodze nad morze?

Wakacje w Chorwacji kojarzymy przede wszystkim z plażowaniem, kuchnią i zabytkami. Słusznie, ale w głębi kraju czekają na nas prawdziwe skarby natury, które po prostu trzeba zobaczyć!

Prezentacja
21.04.2021