Nauka

Leica T, Canonie Powershot G1 X Mark II i Asus PA238Q

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Nowa Leica T –  w połowie produkt użytkowy, w połowie dzieło sztuki. Nowa Leica T – w połowie produkt użytkowy, w połowie dzieło sztuki. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Nowy Canon Powershot nie stara się być obiektem kultu, po prostu służy do robienia zdjęć.materiały prasowe Nowy Canon Powershot nie stara się być obiektem kultu, po prostu służy do robienia zdjęć.

Wypieszczony korpus

Kiedy renomowani producenci sprzętu elektronicznego docierają do kresu możliwości technologicznych, wybudzają ze snu kadry kształconych na studiach filozoficznych strategów. Gdy z materii nie da się już wycisnąć więcej pikseli, rozpiętości tonalnych, czułości, przerzucają oni uwagę użytkowników na sferę meta – świecką mitologię przypisaną do marki. Na niedostatki tej ostatniej Leica narzekać nie może, a że firma obchodzi właśnie setne urodziny, tym śmielej sięgnęła po te zasoby.

Polityka 21.2014 (2959) z dnia 20.05.2014; Nauka ; s. 69
Oryginalny tytuł tekstu: "Leica T, Canonie Powershot G1 X Mark II i Asus PA238Q"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Fotoreportaże

Urok małych liczb. Najlepsze polskie apartamentowce

Zamiast balkonów na długość stopy i niedoświetlonych parapetów są szerokie tarasy i wielkie okna, zamiast anonimowości – przestrzenie, które sprzyjają spotkaniom z sąsiadami. Najlepsze polskie apartamentowce mają mało mieszkań, wyjątkową architekturę i położenie. Niestety, kameralne wciąż znaczy rzadkie i ekskluzywne.

Marta Polny
28.09.2021