Nauka

Smartfon Amazon Fire Phone, nowy aparat Lumixa, nowy wynalazek Lego

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Fire Phone Amazona to smartfon rodem z „Raportu mniejszości” Spielberga. Fire Phone Amazona to smartfon rodem z „Raportu mniejszości” Spielberga. materiały prasowe
Duże zmiany nadchodzą czasem niespodziewanie i nie powodując większego zamieszania. I nie chodzi tu o ciała na kursie kolizyjnym z Ziemią...
Nowy Lumix Panasonica.materiały prasowe Nowy Lumix Panasonica.

Zabójcza cecha

Duże zmiany nadchodzą czasem niespodziewanie i nie powodując większego zamieszania. I nie chodzi tu o ciała na kursie kolizyjnym z Ziemią, ale na przykład Amazon Fire Phone, smartfon zaprezentowany niedawno przez Jeffa Bezosa, szefa największego sklepu na naszej planecie. Telefon trafi do użytkowników w USA już w lecie, w ręce pozostałych Ziemian zapewne wkrótce potem – i jest na co czekać.

Polityka 30.2014 (2968) z dnia 22.07.2014; Nauka ; s. 69
Oryginalny tytuł tekstu: "Smartfon Amazon Fire Phone, nowy aparat Lumixa, nowy wynalazek Lego"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Świat

CZECHY: Bezlitośni komornicy

Huragan, który niedawno uderzył w Morawy, nie tylko pozrywał tysiące dachów, lecz także odsłonił patologię czeskiej branży komorniczej, ścigającej za długi nawet dzieci.

Tomasz Maćkowiak
02.08.2021