Nauka

Lacie Rugged Portable RAID, Dell XPS 13, FDR-X1000V Action Cam

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Lacie kryje w sobie aż dwa dyski. Lacie kryje w sobie aż dwa dyski. materiały prasowe
Styczeń – u nas niespieszny poświąteczny restart rzeczywistości, a w Las Vegas nowy rok na pełnych obrotach, czyli Consumer Electronics Show (CES).
Nowy Dell należy do klasy ultrabooków.materiały prasowe Nowy Dell należy do klasy ultrabooków.

Kto nie pokaże się na tych najważniejszych chyba na świecie targach elektroniki użytkowej, ten w branży nie istnieje. Media obiegły już wieści o najbardziej sensacyjnych premierach CES, takich jak koreańskie telewizory wykorzystujące nowe elementy półprzewodnikowe, tzw. kropki kwantowe. O nich dziś pisać nie będziemy, bo też i nie wiemy ani kiedy trafią na rynek, ani za ile, ani kiedy zaczną się psuć. Nie będziemy też rozwodzić się o tym, że tegoroczne CES przeżyło nalot dronów, bo już o nich pisywaliśmy.

Polityka 5.2015 (2994) z dnia 27.01.2015; Nauka; s. 60
Oryginalny tytuł tekstu: "Lacie Rugged Portable RAID, Dell XPS 13, FDR-X1000V Action Cam"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Dr Joanna Wardzała o pokoleniu 20-latków odrzucających konsumpcyjny styl życia rodziców

Rozmowa z dr Joanną Wardzałą, socjolożką i badaczką zachowań konsumpcyjnych, o tym, dlaczego dzisiaj młodzi ludzie nie chcą kupować i gromadzić dóbr.

Joanna Podgórska
12.11.2019