Nauka

Aparat Lumix G7, rekorder Shogun, telefon Samsung Galaxy S6

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Zewnętrzny rekorder Shogun firmy Atomos. Zewnętrzny rekorder Shogun firmy Atomos. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Najnowszy Lumix, G7, firmy Panasonic.materiały prasowe Najnowszy Lumix, G7, firmy Panasonic.

Kanciasty, ale czuły

Lubimy w tej rubryce firmę Panasonic – za konsekwencję, staranność i nieostentacyjną śmiałość w podejmowaniu wyzwań. Obserwatorzy świata cyfrowego wiedzą dobrze, jak wspaniałymi narzędziami pracy nie tylko fotografów, ale i filmowców, były aparaty Lumix GH1, GH2, GH3. Mimo że kryły w swoich wnętrzach stosunkowo niewielkie matryce, rezultat ich działalności nieraz trudno odróżnić od zdjęć wykonywanych przez lustrzanki.

Polityka 24.2015 (3013) z dnia 09.06.2015; Nauka ; s. 76
Oryginalny tytuł tekstu: "Aparat Lumix G7, rekorder Shogun, telefon Samsung Galaxy S6"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

Zanim padły strzały II. Czarna wołga i tajemnicze fiolki pod kopalnią „Sosnowiec”

Jesienią 1981 r. w tłum górników kopalni „Sosnowiec” poleciały fiolki z duszącą substancją. Sprawców do dzisiaj nie znaleziono. Także motyw pozostaje niejasny, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć, że celem było wywołanie wrzenia w kraju i sprowokowanie siłowej konfrontacji.

Jan Dziadul
21.09.2021